Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan negatív emberi...

Van olyan negatív emberi tulajdonság, ami tudod, hogy megvan benned, de nem tudod levetkőzni, vagy kinőni? Mi az és hogyan viszonyulsz hozzá?

Figyelt kérdés
Tudod még emiatt szeretni magadat?

szept. 2. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még tudnád mennyi.

Igen szeretem magamat így is.

Viszont nem véletlen vagyok egyedül, jobb most így, mert a megfelelő partner tudja majd ezeket kezelni, elfogadni. Van amúgy sok tulajdonság amin tudtam javítani és már szerencsére tök bunkó tudok lenni és lexarni már baját, nyomorát. Ez számomra nagyon erős pozitív változás a korábbihoz képest.


F

szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Függőség (kàvé, videojàték, youtube, munka, bàrmi ami kicsit kikapcsol), ok nélküli stressz, fàradtsàg, szorongàs és agresszív szuicid hajlamok.


Valószínűleg összefügg mind. Lassan két évtizede küzdök velük.

szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak szenvedélyim: kávé, alkohol, férfi has és ágyék 🤪, sokat költök.

Szeretem magamat!

Elfogadom. Néha küzdök a szenvedélyeim ellen, több kevesebb sikerrel. Van , hogy 10-15 napig se iszok alkoholt.

szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csinálok valamit, akkor azt nagyon durván intenzíven, mániákusan teszem. Oké, még nem klinikai eset, meg egyrészt szuper, ameddig arról van szó, hogy keményen dolgozok és elérem a céljaimat. Viszont sajnos a valóságban ez nem ilyen dicsőséges, hanem rengeteg bonyodalommal jár. Állandó stresszen és szorongáson, a mellette lévő dolgok feláldozásán, konfliktusokon másokkal, akik mondjuk velem dolgoznak, de nem tesznek bele annyi energiát és ez nekem rosszul esik. Eleve az nehéz volt, ameddig felismertem, hogy ez nem mindenkiben van így, addig nagyon sok kapcsolatom ment rá erre. Mostanra mérséklődött annyira, hogy megpróbálok csak magamban kiakadni, mérgelődni, nem aludni, sírni, stb. Próbálom magamban az egészséges határokat állandóan tudatosítani, de sosem sikerül teljesen nyugodtan végigmenni ezeken a folyamatokon. Nem hiszem, hogy valaha is ilyen laza és spontán ember leszek emiatt.


Szeretni tudom magam, mert intenzíven dolgozok ezen, illetve mert a sok saját magam által kudarcként megélt dolog (tudod azok, amikbe nem tudtam beletenni 6310%-ot, ahogy szerintem kell) mellett azért jönnek be pozitív visszajelzések. De néha nagyon elszomorít, hogy ahelyett hogy kevesebb munkával élvezném a dolgokat, én inkább az idő jelentős részét görcsöléssel töltöm (pedig kb. minden amit csinálok, olyan amit szeretek).

szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a panaszkodás tud ilyen lenni, meg nagyon fel tudom magam húzni igazságtalanságokon, meg sokat agyalok mindenen, szó szerint. Már egy jó ideje dolgozom mindegyiken, csak nagyon nehéz ezektől a dolgoktól megválni, pedig sokat javult a helyzet ilyen téren, bár még mindig nem az igazi.
szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!