Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy viszonyulsz a továbbia...

Te hogy viszonyulsz a továbbiakban egy olyan személyedhez közel álló emberhez (csajhoz), aki a külsődre vonatkozóan sértő megjegyzést tesz?

Figyelt kérdés
Legyen az pl. közeli ismerős/"barát"/kolléga, aki a súlyodra, alkatodra, magasságodra, arcodra tesz egy nem éppen hízelgő (sőt!) megjegyzést és a korábbi normális hangnemű beszélgetéseket elfelejtve csak nézel ki a fejedből, hogy most mi van. Az ilyen ember vajon végig képmutató volt velem szemben és csak jópofizott vagy komolyan azt gondolhatta, hogy a véleményével csak jót akar nekem. Ti hogyan viszonyulnátok a továbbiakban egy ilyen emberhez?

2016. okt. 27. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Maximális tisztelettel, a "ki nem szrja le" kategóriába esik a véleménye. Ha meg van benne igazság, akkor még csak rosszat se mondott...
2016. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul áll a hajam, akkor tény, hogy rosszul áll. Ha dagadt vagyok, akkor tény, hogy dagadt vagyok. Az ismerőseimet nem azért tartom, hogy a nap 24 órájában hízelegjenek.
2016. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki dagadt, csúnya (stb), akkor az tud róla, és ezzel nem igazán tesz semmi jót hogy a pofájába mondja a másiknak. Egy képmutató volt.

Én engem nem érdekelne különösebben, de ezt megjegyezném tőle.

2016. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott mégis, ami így levágta nálad a biztosítékot?
2016. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak tesztel. Ha hisztizel lapátra tesz. Dedós egy nőnek sem kell.
2016. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, hogy egy kis csontú, 6'0 alatti génhulladék vagyok, úgyhogy nem hibáztathatom.
2016. okt. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* Mármint ő nem tehet róla
2016. okt. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem nagyon szoktak meghatni mások véleménye. Nyilván közel álló emberek véleménye jobban megmarad, de biztos, hogy a megjegyzés után, függetlenül attól hogyan esik (ezt így látatlanban, elöljáróban úgyse tudom eldönteni, rosszul esik-e vagy nem), mindenképpen tartanám a távolságot a továbbiakban. Nem szeretek olyan emberekkel lenni, akik kérés nélkül kritizálják mások külsejét. Abszolút sz-r jellemre vall.
2016. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régen zavart, valami és a külvilág mindig megerősített, hogy igen ez gáz. Amikor elfogadtam, hogy hát ez van, már nem kaptam vissza. Pedig az orrom ugyan akkorra mint tíz éve.
2016. okt. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gorgonzola válasza:
Én bírnám a csajt.
2019. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!