Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1000%-osan gáz dolog ilyesmit...

1000%-osan gáz dolog ilyesmit megosztani első találkozáskor ismeretlen emberekkel?

Figyelt kérdés

Szóval elmentünk egy lakásavató bulira barátnőmmel.


A lánynak a szülei vettek lakást. Én meg azt mondtam én is így voltam, 6 éve, amikor még 20 millió forinttal kevesebb értékben lehetett venni egy lakàst. Azóta összeszedtem annyit, hogy fel is újítottam, mert a lány is fel szeretné újítani, szóval igazából teljesen témába vágott a történet, ő nem is vette rossz néven.


Nyilván nem számítottam semmire, nem szeretnek szerényebb eletet élő emberek szembesülni ilyesmivel. Általában nem szoktam ezt se elmondani, se hirdetni se büszke nem vagyok erre, nem az én eredményem, ezt dobta a gép. Régen volt olyan barátom, aki konkrétan elfordult tőlem emiatt, mert túl irigy lett.


Itt csak egy annyi megjegyzést kaptam egy kb. 40 éves, szingli férfitől "hű, hát jó sok pénzt megspórolták ezzel".


Egy házas kisgyerekes anyuka meg megmutatta konkrétan milyenné alakították ki a házukat a férjével aki annyira ügyes ezermester természet, hogy mindent megcsinált a lakásban. A baràtnőmnek is fel lett újítva a lakása idén. Szóval voltunk páran, akinek van. Fel is ajánlottam a lánynak, jöjjön át majd hozzám, mert amúgy nálam még nem járt.


Szerintetek is jobb lenne ilyesmiről soha, senkinek nem beszélni első találkozáskor? Mert ez így elég ciki volt úgy vélem. Nem akartam felvágni, bár kicsit túl határozott voltam úgy vélem.



szept. 1. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért tűnik kamunkak, mert nem ritkasag, hogy valakinek saját lakása legyen. Nem nagy dolog. Alap dolog. Nekem 25 évesen lett. Alap. Nem vagy ettől másabb, különb, semmi. Senkit sem érdekel, hogy van egy lakásod. Senki sem irigykedik rád, mindenkit hidegen hagy. Ennyi a történet. A többit te képzeled hozzá.
szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű hozzáképzelem, én ugyanis eléggé szorongó alkat vagyok sajnos. Sok olyan dolog van a fejemben, ami úgy amúgy nem igaz, és egy szóval se mondtam, hogy könnyű velem. :P
szept. 2. 15:14
 13/17 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. :O akartam nem :P-t csak egymás mellett vannak telón...
szept. 2. 15:15
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szoronganod emiatt. De ha úgy érzed, túl sokat osztottál meg magadról, akkor tanulj belőle, és legközelebb ne add ki az anyagi helyzetedet első találkozáskor. Senkinek semmi köze hozzá. Jogod van megtartani magadról az infókat. Sok ember kíváncsi, ezt én is utálom. Ha vájkálnak az életemben, kitérő választ adok, vagy akár hazudok valamit. Nem kell az idegeneknek beszámolni semmiről.
szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazad van 14-es. Én akkor léptem le amikor az egyik lány a szexuális életéről kezdett beszélni... hát nem érdekelt...
szept. 2. 17:36
 16/17 anonim ***** válasza:
42%
Most nem teljesen értem mi az alapvető probléma és ezáltal mi a kérdés.
szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16-os nem baj, a többiekkel megbeszéltük
szept. 2. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!