Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százaléka...

Az emberek hány százaléka élhet ilyen életet?

Figyelt kérdés

Kötetlen munkaidőben vagy home officeban dolgozik, nincs párkapcsolata és nem is akar.


Magyarán teljesen független, király élete van.


aug. 31. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sokan.
aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Azt azért tegyük hozzá, nem akar párkapcsolatot, de alkalmi szexpartner-kapcsolattal rendelkezik, illetve arra mindig vevő
aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Tesóm pont így van. De azért állandóan depressziós.
aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Sokan. De ők nem biztos, hogy király életnek tartják.
aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Senior Séf ***** válasza:
71%
Király élet? Egyenes út a teljes elmagányosodáshoz.
aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Hosszútávon egy ilyen élettől az ember teljesen magányos lesz, teli szorongásokkal és önértékelési problémákkal.
aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Napi 3-4 órát ingázom a munkahelyemre, 240 nettóért/hó, gyűlölöm! Amikor este hazaérek, se energiám, se életkedvem, mondhatni még depressziósabb lettem, mint akkor amikor itthon voltam. De! Naponta rengeteg emberrel találkozom, van lehetőségem beszélni, és feldob sokszor. De a tudat, hogy ezt a 3-4 órát szívesebben tölteném egy partnerrel, de nem tehetem, szintén lehangol, és mindig féltékeny leszek, amikor azt hallom a környékemen élőktől, hogy egy-két ember home officeban dolgozik. Sőt, az utcánkban majdnem mindenkinek van valami vállalkozása. De nagyon szívesen dolgoznék helyben is, vagy hibrid, mert a 8 óra mégis 8 óra, viszont az 1000 forintos órabérből még inkább éhenhalok. Én is azt veszem észre, sokan home officeban vannak, otthoni egyszerű irodai asszisztens munkával, miközben álláshirdetésekben csak ingatlanirodás vagy call-centeres lehetőségeket találok.
aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Elég gáz ezt így általánosan az élet csimborasszójának vagy éppen valami lesajnálható zsákutcának titulálni.

Teljesen egyéni a dolog. Van akinek ez tényleg nagyon jó, de van aki nem bírná elviselni, mert neki nem elég enny inger. Nem vagyunk egyformák

aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

HO-ban dolgozik, nincsen párkapcsolata, és nem is akar?


Magyarul egész nap otthon kuksol, veri a billentyűzetet, ennyit vár az élettől?


Szerintem ez nem király élet, hanem elég szánalmas.

aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Barátok, család? Egyedül sem lehet kimozdulni?
aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!