Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százalékának...

Az emberek hány százalékának lehet kín az élet és mennyien élvezhetik?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ezt nehéz megmondani.

sok mindentől függ, ki mennyire értékeli az életet. :)

Én imádok élni pl. :)

2023. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%
En nem szeretek elni utalom az eletem ... Pedig ugy mond megvan mindenem...
2023. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én élvezem az életemet attól függetlenül is, hogy volt már benne jó pár fájdalmas kín is.
2023. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ezt nem hogy nehéz megmondani, hanem megválaszolhatatlan, pont ezért értelmetlen a kérdés.


Mi számít kínnak? A közvélemény szerint az észak-koreai nép élete is kín, miközben az emberek javarésze teljesen elégedett az ott történő dolgokkal. Nem feltétlen azért mert diktatúra van, hanem szimplán fogalmuk sincs a külvilágról, így nekik teljesen természetes. Neked kín lenne az életed, ha csak 5 féle hajforma közül választhatnál, nekik nem kín, ebbe születtek bele, teljesen természetes.


Ez most csak egy példa volt, de kontextus nélkül tényleg értelmetlen a kérdés. Mit jelent számodra a kín?

2023. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a legtöbben valahol a kín és az élvezés között vannak. Én pl vannak időszakjai a napomnak/hetemnek/hónapomnak/évemnek, amikor azt érzem, hogy tök jó minden, de nagyon sokat stresszelek, sírok, sok haragot és apátiát, letargiát érzek, többet, mint amennyi egészséges lenne.

Ha saccolnom kéne:

10% szenved borzalmasan

25% sokat szenved, de nem elviselhetetlenül, vannak jobb időszakai

30% elvan, se nem szenved, se nem érzi különösen jól magát

25% jól érzi magát általában, de vannak szürkébb, rosszabb napjai

10% imád élni és érzi magát boldognak

2023. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy rengetegen szednek vagy tudatkódosító szert, vagy valamilyen pszichiátriai gyógyzsert, ennek a hatására sokan a két állapotot egyaránt tapasztalják: ha van gyógyszer, akkor minden happy, ha nincs aljzószer, akkor mindenki rossz. Tehát ezzel egy köztes állapotot teremtenek sokan meg maank.


Akinek élvezetes az élete, annak sem bizti, hogy hú de az, csak egy kívülálló úgy tapasztalja. Minden esetre én 30% happyt-, és 70% életkínt mondok.

2023. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4: nem élvezi az életet amit él,számomra ezt jelenti.Konkrétabb nem tudok lenni
2023. jún. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!