Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százaléka...

Az emberek hány százaléka élhet ilyen unalmas életet?

Figyelt kérdés

Csak dolgozni jár, semmi élete.

Háztartást vezet, elvégzi a kötelező dolgokat, semmi nem érdekli.

Nem tud semmihez sem hozzászólni, max ilyen népbutító politikai gumicsontokat követ, hobbija, érdeklődése nincs, élvezettel nem tud semmit csinálni.


A szórakozás kimerül abban, hogy elmegy wellnesezni, vagy tengerparta egy, évben párszor, ott is csak fekszik, eszik, mint otthon.


aug. 21. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Hat itthon ugy 90%, a maradek 10 % vegyes mentalis betegtol kezdve nyomorban elo, vagy c, esetleg unalmaban unatkozik.
aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Én meg biztos egyedül vagyok 0,00001%-kal. Ja: nem! Úgyhogy ez még viccnek is rossz volt. Sok emberre tényleg igaz, de az nincs 90% és a maradék 10 sem igaz.
aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
A lakosság 60-70%a ilyen, csak annyi különbséggel, hogy nem nyaral. Helyette otthon vagy az utcán vedel a többi lecsúszott arccal.
aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Aki ezt neked százalékra pontisan megmondja...


Szerintem amúgy sokan. Engem elborzaszt néha, nem is az hogy valakibígy el, hanem hogy neki ez jó a kalitkában, hogy ennyi az élet, és nem vágyik többre.


Éncsak hasonlít élek, időm ugyanúgy semmire, csak nekem lenne igényem többre. Nem lehet. Se idő, se pénz, de még ha lenne, akkor se jut rá az energiámból.

Én nem tudom hogy tud valaki ezzel megalkudni, én belepusztulok.

aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
akkor elnezest 70% igen 30% nem. de az okuk ugyanaz. Ami nem tudom az arany egyebkent jobb-e vagy rosszabb...
aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen ember van. Vedd ki a "...elmegy wellnesezni, vagy tengerparta egy, évben párszor...", és inkább úgy lenne a helyes, hogy lemegy pártpolitika rendezvényekre...
aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyet ismerek csak a háztartást se tudja vezetni meg el se tud menni nyaralni soha. És buta. Semmihez nem tud hozzászólni, egy önálló véleménye nincs.
aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Én örülnék, ha egy évben egyszer nyaralni tudnék, de a covid meg a fidesz tönkretett.
aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
inkább ez az unalma élet mint éhezni, nélkülözni valami nyomornegyedben, vagy épp meghalni egy értelmetlen háborúban.
aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan, bár azert amit a vegere irtal egesz jól megdobja az életét.
aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!