Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százaléka...

Az emberek hány százaléka élhet ilyen unalmas életet?

Figyelt kérdés

Csak dolgozni jár, semmi élete.

Háztartást vezet, elvégzi a kötelező dolgokat, semmi nem érdekli.

Nem tud semmihez sem hozzászólni, max ilyen népbutító politikai gumicsontokat követ, hobbija, érdeklődése nincs, élvezettel nem tud semmit csinálni.


A szórakozás kimerül abban, hogy elmegy wellnesezni, vagy tengerparta egy, évben párszor, ott is csak fekszik, eszik, mint otthon.


aug. 21. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9 Mindig minden állapothoz képest van rosszabb, meg jobb is. Aki nyomorban él, és 2 napja éhezik, az is fog találni olyat, aki még nagyobb nyomorban él, mert 4 napja éhezik. Csak a rosszabbhoz való hasonlítgatással azt éri el az ember, hogy akkor is megbecsüli és elfogadja a saját nyomorát, amikor tehetne a rossz helyzete ellen, és tehetne egy jobb életszínvonalért. De az ilyen lehetőségek el fognak menni mellette anélkül, hogy észrevenné, akkor, ha azzal van elfoglalva, hogy másoknak mennyivel rosszabb, mint neki. Ugyanúgy a saját életszínvonalának esését se fogja észrevenni, mert ahogy mondtam mindig van, aki rosszabbul él. Ez a legnagyobb nyomorban is hamis megnyugvást adhat.

Csak azért nem tenni a saját életünk javításáért, mert élnek emberek nálunk rosszabb helyzetben, TEHÁT nekünk még nem elég rossz, és mivel még nem elég rossz, nem állhatunk ki magunkért, ez mind hülyeség. Meg kéne várni amíg legalulra kerülünk?

Csak annak fájhat, akinek a legjobban fáj? Csak az panaszkodhat, aki a legnagyobb bajban van? Akinek már egy kicsit is kisebb baja van, annak már egy szava sem lehet, mintha a legnagyobbnál egy kicsit is kisebb probléma már semmis lenne? És a problémáknak a megoldásával is csak az foglalkozhat, akinek a legnagyobb van, akinek egy kicsivel is kisebb, az már nem is probléma, az várhat a szőnyeg alá söpörve évekig?

aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11


Engem sosem vígasztalt az, hogy másnak rosszabb, de az se érdekelt, hogy másnak jobb.


Az viszont, hogy ebből álljon az élet, kiráz a hideg, meg az ilyen emberektől is.


Már nagyon ritkán ismerkedem új emberekkel, mert rohadt fárasztóak és unalmasak a többség.

aug. 21. 21:40
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de valószínűleg sok, csak még nyaralni sem mennek.

Én magam sosem értettem hogy lehet otthon unatkozni például, vagy hogy lehet csak a munka/házimunka körforgásban létezni.

Én pl imádom a könyveket, nagyon szeretek olvasni, neten sorozatokat nézni, és más hobbijaim is vannak, +sportolni is járok. A páromnak is van hobbija, + ő is sokat olvas.:)

aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Hasonló vagyok mint amit leírtál. Mondjuk én nagyon be tudok lelkesedni olykor és belevetem magam valami újba(életmód váltás, valamilyen hagyományosabb sport, nyelvtanulás), viszont nagyon gyorsan akarok nagyon sokat és elmúlik a lelkesedés. De amúgy ja, úgy élek, ahogy írod.

Okok? Hát 3 gyermeket nevelek, benne vagyok a kihűlt házasság/20 éves lakáshitel/ közös gyerekek kombóban. Így nem sok időm, pénzem, energiám van magamra, ebből kifolyólag pedig motiválatlan vagyok. Szerintem sokan így vagyunk vele.

aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

En vágyok tobbre

Csak a g3ci munka miatt az életkedvem 0

A 2 nap 7vége 3 mp alatt elmegy

Es megint a jon a g3ci munka a végtelenségig

Ördögi kör

aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!