Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt már úgy, hogy...

Más is volt már úgy, hogy gyermekkorában imádott egy ételt, vagy italt, vagy nasit vagy bármi ilyet, de felnőtt korára rá sem bír nézni?

Figyelt kérdés
Én most így jártam. Emlékszem gyerekkoromban az apám mindig vett ilyen Oké-s zacskós kakaót. Imádtam, mindig megittam az utolsó cseppig, viszont már egy jó ideje nem ittam. A múltkor megláttam a boltban és gondoltam veszek a régi idők emlékére, de amikor megkóstóltam… hát borzalmas volt. Meg sem bírtam inni. És nem értettem hogy ezt hogy szerethettem gyerekként. Végül sajna a kukában végezte. Más is volt már így?

aug. 26. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyrészt változik az ízlésünk, másrészt meg szerintem idővel a gyártók megváltoztatják az adott termék összetételét, és az nem mindig válik a javára.
aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csirkeláb - más okokból, de favoritból lett sohasemmikor :D



Egyébként más gyerekként az ember ízlése, kóstold meg a babakekszeket, imádják, de számomra semmi jó ízük. Ami nekem ízlik, az meg nekik nem.


Karfiolt is ugyanígy gyűlöltem gyerekként, most pedig nagyon szeretem.


Egyébként én is hasonló képpen jártam a legtöbb dobozos kakaóval.

aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csirkeláb nekem is, illetve szinte valamennyi édesség, és hús.

A zöldségeket meg utáltam, most meg a zöldsaláta a komfortkajám.

Gyerekként simán betermeltem egy tábla Milka csokit egy ültő helyemben, nemrég elfogadtam egy kockát, amivel kínáltak, és a szám összetapadt tóle, annyira gejl módon édes. Gyerekkoromban apár azzal viccelődött, hogy azért nem tartanak disznót, mert én odamennék, és élve kiharapnék a seggéből egy darabot, mert csak is húsból készült pörköltet voltam hajlandó enni, tésztával. Jelenleg a hús szagát, állagát sem bírom. Szerintem kb. másfél éve nem is ettem húst. De a tésztát legalább még szeretem!

aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ennyire konkrétan, de tejbegrízt és tejberizst régóta nem eszek. Amióta anyum nem főz és én főzök, azóta egészen múlt hétig nem csináltam. Így évek estek ki. Múlt héten készítettem tejberizst életemben először, de nem volt ugyanaz az érzésem. Nálam plusz érdekesség, hogy a legkönnyebb dolgok nem jól működnek és mások által bonyolultabb dolgokat készítem el könnyen. Például anyum mindig nyavalygott rakott kellel, rakott krumplival, "bolonnyai" tésztával. Én ezeket pikk-pakk módon megcsinálom. :-) A tejberizs nem volt könnyű, pedig egy könnyű kaja. :D


35/F

aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4+

Bár egy mumusom van, ami másnak sem könnyű. Káposztás tészta. Utálom megcsinálni.

aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fatörzs kifli ilyen, pedig régen hatalmas kedvenc volt, meg az Actimel is, bár azt nem kimondottan gyerek-, hanem tinikoromban ittam.


Amit viszont kicsiként nem bírtam megenni, most meg imádom, az a zöldségek nagyja. Elég sokat készítem őket párolva, párat rántva is, és már majdnem a kedvencek közt vannak.

aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!