Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék energikusabb?

Hogyan lehetnék energikusabb?

Figyelt kérdés

Sajnos lusta vagyok elkezdeni edzeni...

Dolgozom és aztán az ágyban pihenek csak :/

Hogyan lehetnék energikusabb?


aug. 26. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hozz létre egy külső keretrendszert, ami támogat a hétköznapok során. Az ágyból tényleg nagyon nehéz kimászni, főleg egy fárasztó nap után. Szóval pl ne feküdj le az ágyba, amíg nem teljesítetted a terveidet. Ígérd meg valakinek, hogy megcsinálod, aki aztán számonkérheti rajtad. Vagy keríts valakit, akivel közösen tudod csinálni a dolgokat. Fizess be valamire, ami aztán kényszerít arra, hogy csináld vagy elúszik a pénzed.


A saját tapasztalataim alapján az edzés legnehezebb része felvenni a cipőt otthon, hogy aztán el tudj indulni. Nagyon sokszor halasztgattam a dolgot én is, hiába akartam menni, de ha egyszer felvettem a cipőt, akkor mindig elindultam már. Szóval én magamnak azt mondanám, hogy munka után ne vegyem le a cipőt, ha edzeni akarok utána. :)


Biológiai okai lehetnek a folyamatos fáradtságnak pl nem alszol eleget, nem viszel be megfelelő minőségű és mennyiségű tápanyagot, valami hiánybetegséged van, mentális problémák lefárasztanak fizikailag stb. Illetve irónikus módon, ha nem végzel elég testmozgás és csak az ágyban rohadsz elég nap, akkor attól csak fáradtabbnak fogod magad érezni. A testmozgás energizál valamelyest.

aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!