Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék energikusabb?

Hogyan lehetnék energikusabb?

Figyelt kérdés

40 éves, dagadt nő vagyok. (117 kg körül)

Cukorbeteg is vagyok.

Nagyon fáradt vagyok állandóan. Mit tehetnék ez ellen?

Tudom, fogyjak le. Már fogytam kb. 12-14 kilót, de őszintén szólva semmilyen változást nem tapasztalok, ugyanolyan szarul érzem magam.

Emellett mit javasolnátok még? Nektek mi segített energikusabbá válni?

Minden megoldás érdekel, elegem van!


aug. 20. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyjál le, és élj aktívabb, egészségesebb életet. Ez nagyon kemény menet lenne, mert több ponton is drasztikus változás szükséges, de nem léteznek csodapirulák. Értjük, hogy fogytál 12-14 kilót, de még mindig oltárian el vagy hízva, és az isten tudja miket eszel és mennyit mozogsz. Az ember egy olyan gép, ami ha leáll és rossz üzemanyagot kap, akkor vége, ellustul, elromlik, minden baja lesz.
aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"az isten tudja miket eszel és mennyit mozogsz"

csupa sz@rt, és nem mozgok semmit (főleg ebben a melegben)

aug. 20. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Első az agyban való hozzá állás dolgokhoz. Had kérdezzek 2-dolgot: Ellenszegülő természeted van? Harcos? Vagyis ellenszegülsz ha sokszor nem is neked van igazad? A másik, hogy sokat jár az agyad a spóroláson, tartalékoláson? Kíváncsi vagyok ..
aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!