Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarázatot keresek ezekre...

Magyarázatot keresek ezekre kényesnek tűnő naiv, felszín alatt gyerekes és makacs női személyiségekre, akik nagyrészt redditen vannak, mert élőben nem merik így kinyitni a szájuk?

Figyelt kérdés
Biztos ismerős nektek is. Emojikkal genyóskodnak még, amikor érzik, hogy nincs igazuk..ilyen ölelős, szív szemű, csillag...stb emojikkal. Ajj redditesek tudjátok ti! Amúgy a legtöbb social médián is van ilyen. És ezeknek az embereknek adják meg az upvoteot is, bár teljesen a vita végéig már nem szokták

aug. 25. 13:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező én normálisan megkértelek, hogy írd le érthetőbben mert segíteni akartam. Ezzel mi a probléma?
aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Figyi ha beletaposott az érzéseidbe egy reddites nő, akkor sztem legalább próbálj meg visszavágni neki. Lehet hogy a végén csak mégjobban megbánt, de az ciki ha egy másik fórumra menekülsz, hogy a háta mögött csúfold ki.
aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És ott, ahol ez történt, írtál neki valamit? Megkérdezted tőle, mire jó ez az egész?
aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aktív vagyok a magyar redditen, de ezzel még nem találkoztam. Melyik subon? Mert konkrétan nem értem, miről beszélsz.
aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kroms ***** válasza:

#15

Alább találsz belőlük bőven, jó szórakozást! [link]

aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csakcsajok-on találtok ilyeneket leginkább
aug. 26. 15:03
 17/18 anonim ***** válasza:

15, gondolom ezt nekem írtad, csak időközben töröltek választ.

A subról, amit ajánlottál, most hallok először, általad - és nem értem, miért látogatja bárki, mert konkrétan posztokat nem lehet látni, csak linkeket, amik a patreonra vezetnek, ahová elvileg lehet regisztrálni ingyen is, de azért első lépésként azt kérdezni, mennyit kívánok fizetni érte. Így aztán csak a címek alapján tudok ítélkezni, és finoman szólva nem hozták meg a kedvem a csatlakozáshoz.

Amit nem értek, hogy ha titeket ugyanúgy taszít ez, mint engem, akkor mégis miért olvassátok? Miért jó triggerelni magatokat? Felőlem nyugodtan ellehetnek a saját véleménybuborékukban, én ebből kösz, kimaradnék, ahogy incel fórumokra se járok felcseszni magam.

aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kroms ***** válasza:

#17

Nem olvasok ilyeneket, de időnként nézek a kultúra világát elemző videókat YT-n, és ott szoktak lenni reddites cikkek arról a subról is időnként. Amúgy, ahogy látom, ezeknek is van saját YT csatornája, ami tele van podcastokkal, ill. az alattuk lévő hsz-ek is jó példaként szolgálnak a femikomcsizmusra, ha valaki nem értené, mi az.

aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!