Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarázatot keresek ezekre...

Magyarázatot keresek ezekre kényesnek tűnő naiv, felszín alatt gyerekes és makacs női személyiségekre, akik nagyrészt redditen vannak, mert élőben nem merik így kinyitni a szájuk?

Figyelt kérdés
Biztos ismerős nektek is. Emojikkal genyóskodnak még, amikor érzik, hogy nincs igazuk..ilyen ölelős, szív szemű, csillag...stb emojikkal. Ajj redditesek tudjátok ti! Amúgy a legtöbb social médián is van ilyen. És ezeknek az embereknek adják meg az upvoteot is, bár teljesen a vita végéig már nem szokták

aug. 25. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked mégis mi bajod... ?
aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sose használtam reddit-tet, szóval olyan pont nem lehetek. :D Viszont ennek a sértett hisztizésnek, amit kérdésként próbálsz előadni valóban nem látom értelmét.
aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kroms ***** válasza:
31%
Ezek a tipikus femikomcsik, akik tudják, hogy hülyeségeket gondolnak, ezért csak a neten mernek pofázni.
aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Nekem fogalmam nincs miről is beszélsz, de szerintem többi ember közül se sok érti, hogy mit is szeretnél pontosan...
aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 ez jó kifejezés rá és tényleg, mert a párjukat se veszik az ilyenek figyelembe. Magukra gondolnak csak
aug. 25. 13:45
 6/18 anonim ***** válasza:
Brühühühüü
aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Most mi a baj kérdező? Hogy vannak nök akik emojikat használnak? Vagy az emojik idegesítenek? Vagy gyerekesnek tartod?

Tudom hogy mérges vagy csak nem értjük a kérdésed. Picit nyugodj le, és írd le mégegyszer, hogy mi a gond.

aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne válaszolgass, kedves kérdező :)
aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

#8

Talán ha képes lettél volna értelmesen, összeszedetten, magyarul kiírni egy kérdést, akkor válaszolnánk. Sajnos olyan vagy, mint Joey a Jóbarátokban, mikor a WC papíron minden nap megtanult egy új szót, te is random szavakat dobálsz egymás mellé, amik együtt nem értelmes mondatokat alkotnak, hanem egy nagy katyvaszt, amire érdemben nem tud reagálni értelmes ember.

Nem mindenki tizenéves taknyos itt, hogy redditen éljen, fogalmunk nincs miről hablatyolsz...

aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az internetes fórumokon hemzsegnek a megkeseredett rosszindulatú trollok. Nem csak nők.
aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!