Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkalmatlan vagyok az emberi...

Alkalmatlan vagyok az emberi kapcsolatokra ha pár nap alatt még néhány tizen évessel is képes vagyok megutáltatni magam?

Figyelt kérdés
22 leszek.
aug. 21. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kifejtenéd?
aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos,lehet csak rossz napjaid voltak ez változhat vagy lehet rajta változtatni.
aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy pont.
aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A korosztályom nem barátkozik velem ezért próbáltam fiatalabbakkal ismerkedni, rá is találtam egy társaságra, beszélgettünk, játszottunk, együtt lógtunk stb. de pár nap alatt valamiért megutáltak és kiközösítettek. Pedig én semmi rosszat nem követtem el. Lehet hogy mondtam vagy tettem olyat ami nekik nem tetszett, csak nem emlékszek rá mert figyelmetlen voltam. De emiatt merült fel bennem a kérdés hogy talán alkalmatlan vagyok bármilyen emberi kapcsolatra.
aug. 21. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az vagy, már megválaszoltuk, nem kell tovább ragozni.
aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress tovább társaságot, biztosan van olyan közeg, ahol szívesen fogadnak és te is jól érzed magad.
aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös az első kérte hogy fejtsem ki.
aug. 22. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!