Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy szeretné...

Miért érzem úgy, hogy szeretnék megbüntetni másokat?

Figyelt kérdés
Naponta látok nagyon szar embereket főleg az interneten, de még élőben is. És ilyenkor folyamatosan úgy érzem, hogy nem is értem, minek léteznek. Utálom őket, erkölcsileg rossz embernek tartom őket, de úgy igazából semmit se tudok velük tenni, és ez azért valamennyire idegesít. Jó, nem töltöm a napom nagy részét ezzel persze, de azért viszonylag gyakran eszembe jut. Nem tudom, hogy kéne elfogadnom, hogy sz•r emberek mindig is léteztek és létezni fognak, és megbüntetni nem tudom őket. Lehet az élet elbánik velük, de nem tudok őszintén hinni ebben.

aug. 18. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanolyan zakkant lehecc mint Bruce Wayne aki felnott ferfi létére denevér jelmezben uldozni a bunozoket
aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 de nem annyira zakkant mint az a gyík aki két c-vel írja a lehetsz-et
aug. 26. 09:26
 13/18 anonim ***** válasza:
33%

Bocsanat uram, remelem engem nem akarsz leszurni

Amugy meg ugy irom ahogy akarom

aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Aha, csak így senki se fog komolyan venni, ahogy én sem


Leszúrástól meg nem kell félned, ha nem vagy olyan… 🤔

aug. 26. 14:12
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Válaszd a rendőri hivatást
aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert valószínű hogy sok gennyláda adott rá okot!
aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
Rendőrnek tényleg jó lennél. Utazhatnál a könnyű prédákra. Érezhetnéd mekkora nagy ember vagy, az igazi kihívásra meg ott lenne a "nincs rá kapacitás" kifogás.
aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
Az orvos válaszol.
szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!