Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 év körüliek, nektek mennyir...

30 év körüliek, nektek mennyire alakul az elképzeléseitek szerint az életetek?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, még gyerekként elképzeltem hogy milyen életet szeretnék, de sajnos nem nagyon jött össze. Főleg azért mert eléggé magányos vagyok, szociális készségek nagyon gyenge.


Nektek hogyan alakult az életetek az elképzeléseitekhez képest?


aug. 18. 15:31
1 2
 11/19 anonim válasza:
54%
Talán jobban is alakul mint ahogy elképzeltem! Szegény családban születtem egy Dél-magyarországi faluban, apám lelépett mikor 3 éves voltam, így lényegében csak édesanyám és nagyapám voltak a családom. Középiskola mellett dolgoztam majd az önfejűségem miatt a középiskolát otthagytam, hogy még többet dolgozhassak, támogathassam a családomat, és ki tudjak törni az egyszerű falusi létből. Több féle munkát végeztem, majd sikerült annyit félreraknom, hogy meg tudtam csinálni kamionra a jogosítványt és az egyéb papírokat! Majd megismerkedtem párommal (most már feleségemmel) és hozzájuk költöztem, ott is támogattam a szüleit, közben másfél évig kamionoztam. Azzal sikerült annyi pénzt összeszednem, amivel fel tudtunk költözni, (még ha csak albérletbe is) budapestre, 1 éve. 1 hónapig egy kudarcos munkát végeztem, majd tavaly szeptemberben elindítottam saját takarító vállalkozásom, teljesen a 0-ról! Ma közel 60 állandó ügyfelem van, illetve 2 alkalmazottam, valamint időközben egy kereskedelmi vállalkozást is alapítottam, ami szintén kezd beindulni. Idén volt a feleségemmel az esküvőnk is, és lassan úgy néz ki sikerül megvennünk álmaink tanyáját is:) Mindezt úgy, hogy soha senki 1 forinttal nem támogatott (feleségem szülei is nagyon szegények), mindenért magam küzdöttem meg, de mondhatom boldog vagyok, és úgy alakul az életem ahogy elképzeltem:) Jah és ami a kort illeti, nemrég lettem 24 éves.
aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

11es

Nem semmi! :) Gratulálok! :) Ez egy nagyon nagy pozitívum :)

aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
12-es, köszönöm szépen:)
aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Semennyire):
aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%

Ahonnan jöttem, és ahol vagyok, hosszú út vezetett. Amit akartam anno, meglett nagyjából. De sok mindenről le kellett mondani.

Van párom, 2 gyerekem, házam, autóm, nyaralóm. De hiába van diplomám nem dolgozok. Mióta meg vannak a gyerekek. Nem teljes az életem. A férjem sosem hánytorgatja fel hogy nincs bevételem. Neki így kényelmes. Míg dolgoztam én kerestem többet.

Nem is igyekszik segíteni rajtam hogy kiszabaduljak otthonról.

Szerintem attól tart ha lesz fizetésem, őrá már nem lesz szükségem.

aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

Én már idősebb vagyok, elmúltam 40, de semmi nem lett az álmaimból.

Ráadásul önhibámon kívül.

Így aztán vegetálok.

aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
Jelenleg 27 vagyok. Fiatalabb 20-as éveim elejétől folyamatosan változott a világról és az emberekről a véleményem. Ezzel egyben én magam is nagyon változtam főleg a koronavírus járvány ideje alatt, amikor rájöttem, hogy nagy mértékben más vagyok, mint amit az előtt feltételeztem magamről. Így megváltoztak az céljaim is az életemmel kapcsolatban. Annak ellenére, hogy szüntelenül foglalkozom önmagam fejlesztésével és a részlet célokkal az összképért, úgyérzem nehézkesen haladok előre. Talán a legnagyobb démonom az, hogy legbelül olykor úgy érzem értékét vesztette a világ jelenlegi korszaka.
aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%

15ös

Szerintem ez nem egy jó kapcsolat… ki kéne lépni belőle, mert a végén teljesen depressziós leszel. Vagy pedig szembe szállsz a férjeddel…

aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18:

Na az ilyen mentalitás miatt tart a világ ilyen szánalmasan szar helyzetben a kapcsolatok terén. Mindenki úgy dobálozik az emberekkel, mint a 0,25-ös pepsis üvegekkel, mindegy hogy barátról vagy párkapcsolatról van szó. Bármilyen hibát találtok bárkiben és az már elég arra, hogy eldobjátok, mint a szemetet, majd csodálkoztok, hogy miért magányos mindenki.


Érdemes megnézni a gyerekeket, ott egy pár óra alatt születnek barátságok és nagyon hamar megbocsátanak egymásnak, ha történik valami. Nem azt mondom, hogy ez a jó irány, mert ez meg a másik véglet, de nem hiszem el, hogy olyan rohadt nehéz lenne a kettő között valahol találni egy utat, ahelyett hogy nagyítóval keresitek a hibát az emberekben, hogy mikor találtok valamit, amire lehet mutogatni, hogy na látod, ezért zárlak ki az életemből véglegesen. Aztán meg lehet keseregni, hogy milyen magányos mindenki.

aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!