Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 év körüliek, nektek mennyir...

30 év körüliek, nektek mennyire alakul az elképzeléseitek szerint az életetek?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, még gyerekként elképzeltem hogy milyen életet szeretnék, de sajnos nem nagyon jött össze. Főleg azért mert eléggé magányos vagyok, szociális készségek nagyon gyenge.


Nektek hogyan alakult az életetek az elképzeléseitekhez képest?


aug. 18. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltam sose álmodozó gyerek. Így kb sodródtam a nagy büdös semmibe. most 30 felett próbálok kihozni még az életből valamit.
aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Jelenleg az álmaim követem és minden egyéb tényezőt félrerakok amitől csak félresodródnék.
aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen. Nyilván nem megy minden olyan könnyen, ahogy azt az ember tizenévesen elképzeli.
aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van amiben túlszárnyaltam az elképzeléseket, de sok téren nem egészen.
aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szüleim (pontosabban apám, anyám hallgatott mint a sír) nulla ambíciót neveltek belém, állandóan azt hallgattam, hogy nem lesz belőlem semmi. Majd megyek tehenet fejni, stb

Így aztán semmi elképzelésem nem is volt az élettől. Suli után akartam egy munkát, de nagyon nehezen jött össze, akkor volt az uccsó nagy recesszió. Hihetetlen friusztrált voltam. Aztán végül lett valami, de iszonyat pfos fizetéssel, megélni nem lehet belőle, paicképtelen tudást nyújt. Jelenleg családi okokból megint nem tudok váltani, de 1-2 éven bellül szeretnék. Aztán meglátom.


Párom van, lakásunk van, de nem az én érdemem, párom fizetése nyomott nagyot a latba. De jelenleg szívem szerint hátatfordítanék mindennek és elhúznék hajóra dolgozni, ahol kidolgozom a belem, nap végén bedőlök az ágyba és nem érek rá gondolkodni.

aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. 33 éves vagyok. Depressziós, csődtömeg. Nem voltam nagy álmodozó, hogy ha felnövők ez lesz meg az lesz meg, de azért ennél jobbra számítottam.
aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Se párkapcsolatom, se karrierem jelenleg. Annak örülök, hogy elég durva elnyomás után felfejlesztettem az önbizalmam és önismeretem, de amúgy még mindig úgy érzem, hogy nem találom az utamat.

Az álmaimat megpróbáltam megvalósítani, ennek azért örülök, még ha nem is teljesen jöttek össze. Jelenleg reménykedem, és teszem amit jónak tartok. Ötleteim viszont hál Istennek mindig is voltak.

aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
33 vagyok. Én most kezdek révbe érni. Jó munkám van. Úton a harmadik gyerek, épp házat veszünk. Most nagyon úgy tűnik, hogy meglesz, amit szerettem volna.
aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt elvárni magadtól, hogy minden gyerekkori álmodat teljesítsd, teljesen irreális. Egy gyereknek még nincs realitásérzéke. Ők még azt hiszik, hogy a tengerparti villa, az orvosi diploma meg a sportkocsi kb. a fán terem. Ha ebből indulok ki, akkor kicsit sem olyan az életem, mint gyerekként elképzeltem. Nem lettem orvos, mert rájöttem, hogy nem az én pályám - de szereztem más diplomát, ami sokkal inkább az én pályám. Nincs tengerparti villám, de ezzel a lakosság többi 99%-a is így van és nem kell ahhoz, hogy az ember boldog lehessen :D Nincs 3 gyerekem se, de felnőtt fejjel már nem is akarok ennyit, maximum egyet, de azt sem a következő pár évben.


Az évek alatt az is teljesen átértékelődött bennem, hogy mire vágyok az életben, mi tesz boldoggá. Jelenleg nagyon jó életem van. Van egy szuper munkám, szuper barátaim, családom, kutyáim, hobbijaim, sokat sportolok, tudok járni nyaralgatni, pezseg az életem. És egészséges vagyok. Egyáltalán nincs okom panaszra, csak mert a gyerekkori álmaim nem mind teljesültek. Azok akkor voltak az álmaim, most mások. 28N

aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul, bár a fogyatékosságomnak köszönhetően, és önerőm nélkül még nehezen tudok lakást venni ....
aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!