Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki csak úgy beleköt...

Ha valaki csak úgy beleköt valakibe,az miért van?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogyha az utcàn valakibe csakúgy ismeretlenül belekötnek valakibe,az mindig ok nélkül van. De mi motiválja őket? Mindig a rendes embereket pécézik ki.

aug. 17. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi oka van.
aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan emberekbe kötnek bele, akikről azt gondolják, feltételezik, hogy ők úgysem fognak nekik visszaszólni, vagy rosszabbat tenni.

Valószínűleg a saját életükkel és/vagy saját magukkal van valamilyen gondjuk, amiről vagy így terelik el a saját, és mások figyelmét, vagy azt akarják, hogy másoknak is rossz legyen, legalább egy beszólás erejéig.

aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fedélzeti problémás.
aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert agyhalott, seggfej, odióta és semmi más öröme nincs. Másrészt azért van, mert még nem találkozott olyannal, aki jól beletapossa az aszfaltba.
aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány kisebbrendüségi érzés, aminek az eredménye az állandó bizonyítási vágy. Pluszban még hozzájöhet az irigység, akár csak mert a másiknak normális családi körülményei vannak.
aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az önértékelésük, meg az érzelmi (akár az értelmi is) intelligenciájuk. Lehet,hogy nem volt odafigyelve rájuk; kiskorukban nem kaptak nevelést,már csak túl későn max,ja meg elég szeretetet sem kaptak talán felnövésük során,odafigyelést amennyit igényeltek volna.

Át akarják érezni,hogy van hatalmuk,fölé}nyeskedni akarnak valakivel szemben, olyannak próbálnak meg nekimenni,aki lehetőleg kedves, remélhetőleg nem szól vissza. Aki nem üt vissza, vagy akivel szemben lenne egy verekedésben esélyük,ha elfajulna,aki békés, barátságos típus. Mert azért a saját testi épségüket féltik, nem akarják megütni a bokájuk.

aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja,mindig azzal kótekednek,akikre irigyek. ha valaki valakit bánt,azért van mert magabiztosak és ez nagyon irritálja őket.
aug. 29. 23:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tele van az ország frusztrált, lepukkant proli emberekkel, akiknek szüksége van ilyen kis "győzelmekre" a szánalmas életükben.


Vidéken élek, és nem vagyok vmi nagydarab, ezért időként megtalálnak. Kivétel nélkül lepukkant (főleg idősebb ) emberek kötekedtek meg okoskodnak, jellemzően olyanok, akikről lerí, h 10 év nem léptek ki a kis városukból.

szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már többször megfordultam, és kissé gyorsított tempóval elkezdtem a kedves beugató felé közeledni, de eddig mindig mindegyik elfutott. Szóval a dologhoz az is hozzátartozik, hogy ezek mind gyáva férgek is egyben.
szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!