Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koncertek után, hétvégente...

Koncertek után, hétvégente szabadidőmben unalomból, és persze szórakozásból gyűjtöm a visszaváltható csomagolásokat, többen kérdezték hogy miért, amikor látszólag nem szorulok rá, lenéznének a velem azonos korúak?(25-30as korosztály)

Figyelt kérdés

Azon kívül hogy kíváncsiak, és ittasan sokkal közvetlenebbek beszélgetést kezdeményeznek, balhé nem alakult ki, csak furcsának találják hogy például direkt autó ülök ezért, egy neves fellépő után az eddigi rekordom közel 370 ital csomagolás volt szűk 4 órán belül, és itt már pofátlanul a járókelők között kellett nekem is sétálnom kesztyűben, zenét hallgatva.

Azt pedig nem sikerült leküzdenem még hogy az öltözködésem, külsőm ellenére megbámulják amit csinálok.



aug. 17. 13:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap egy kis vidéki váároskában - ahol lakom - este 11 és hajnal 2 között mentem az utcákon és bizony én is megnéztem a kukákat. Ma 2250 ft-ot utaltattam át magamnak egy automatánál reggel 9-kor. És nem volt nagy buli. Ha olyan helyen laknék, többszörösét szedném össze. Szilveszterkor szerintem nagy éber leszek.

Összesen már majdnem 10 ezret gyűjtöttem, és csak múlt héten kezdtem. Hiteltörlesztőm lassan meglesz (22 ezer). Ha egy hónapban ezzel ezt letudom, akkor nekem megéri. Kapucnis felsőben és fekete nadrágban megyek, amikor jönnek az autók, másfelé nézek. Mint valami gyanús alak, tudom, de igen, én is szégyenlem. És lány vagyok, 30-as. De a séta mondjuk testmozgásnak is jó.

szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!