Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koncertek után, hétvégente...

Koncertek után, hétvégente szabadidőmben unalomból, és persze szórakozásból gyűjtöm a visszaváltható csomagolásokat, többen kérdezték hogy miért, amikor látszólag nem szorulok rá, lenéznének a velem azonos korúak?(25-30as korosztály)

Figyelt kérdés

Azon kívül hogy kíváncsiak, és ittasan sokkal közvetlenebbek beszélgetést kezdeményeznek, balhé nem alakult ki, csak furcsának találják hogy például direkt autó ülök ezért, egy neves fellépő után az eddigi rekordom közel 370 ital csomagolás volt szűk 4 órán belül, és itt már pofátlanul a járókelők között kellett nekem is sétálnom kesztyűben, zenét hallgatva.

Azt pedig nem sikerült leküzdenem még hogy az öltözködésem, külsőm ellenére megbámulják amit csinálok.



aug. 17. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ennyire ráérsz?


Meg ha autóba kell ülnöd ehhez, mégis mennyire éri meg anyagilag?


Nekem inkább ez a furcsa.

aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Valamennyi lenézés biztos van benne, mert még mindig a guberáló csövesekkel azonosítják ezt a műfajt. Itt két oldala is van a jelenségnek. Az egyik, hogy nem tudatosítják magukban sokan, hogy 50 forintokat dobálnak el és a sok kicsi sokra megy. A másik, mikor észreveszik, hogy itt lassan boldog-boldogtalan elkezd kukázni, akkora a szegénység. Mondjuk hamarabb lenne a flakon az új nemzeti fizetőeszköz, mint az euró.
aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Elég kamu sztori. Neved fellépők zárt helyeken játszanak, vagy ha közterület akkor azonnal jön a takarító brigád, nem engednek csak úgy oda guberálni senkit.
aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok a hülye ember, akik bármi miatt képesek lenézni másokat. Nem kell velük foglalkozni. Ha neked megéri összegyűjteni a csomagolásokat, akkor tegyél így nyugodtan.
aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

A zárt helyen is nyilván vannak tárolók, oda nem is tudok bejutni mert a polgárőrök, és biztonságiak még állnak a helyükön, én a kapunyitás előtti időt és a zárás utáni 1 órát tartom bevált módszernek.

Tegnap 23 órakor fejeződött be a buli a lakóhelyemtől nem messze lévő kastélynál ami frekventált sétáló utcás övezet, éjfélkor már munkának láttam, még a villamosig kivezető helyeket is átnéztem, hajnal fél 3kor még sehol nem volt a takarító brigád a kültéren, viszont megjelent addigra egy kézikocsis öreg ember aki szintén keresgélt.

aug. 17. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A magyar sosem fog civilizált nép lenni. Mondd inkább azt, hogy neked fontos a környezetvédelem és nincs gond.
aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez az 50 forintos dolig. Pont ez volt a cél, hogy legyenek olyanok, akik felszedik, mert érték.


Ha neked megéri, akkor csináld.

aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
van aki még videóra is veszi pedig ő sem szorulna a kukázásra https://www.youtube.com/watch?v=twB_XxeTbYI
aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rosszat linkeltem itt a lájv amiben órákig mászkált szedni https://www.youtube.com/watch?v=b6EPX6idopQ
aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#

Őt pont követem :)

aug. 17. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!