Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha egy nő...

Mit jelent az, ha egy nő megszól egy másik nőt a testalkata miatt?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy nem vagyok egészségtelenül vékony, viszont vékony vagyok, egyszerűen nem jönnek rám úgy a kilók mint másokra.

De nem is ez a baj, hanem hogy egyesek meg szólnak, hogy miért vagyok ilyen sovány, eszek e rendesen, lapos vagyok, ha tapadós ruha van rajtam minek vettem fel úgy sincs mit bele tenni, meg az ehhez hasonlók.

Ez már így megy egy ideje és már a mentális egészségem is kezd rá menni, hogy nem tudok olyan egyszerűen plusz kilókat magamra adni és hogy miért nem vagyok olyan mint a többi.

Ezzel jobban érzik magukat ha másnak el rontsák ezzel a napját, hangulatát és fájdalmat okoznak?


aug. 14. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Féltékenyek. Ennyi az egész, úgy érzi veszélyt jelentesz rá, mert szebb vagy nála.
aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Húszéves koromban nagyon vékony voltam, engem is folyton ezzel piszkáltak. Később aztán meghíztam (nem elhíztam!), akkor meg az volt a baj. Az ilyen embereknek tökmindegy, hogy nézel ki, mindenképpen beléd kötnek. Mikor felszedtem pár kilót, pont az kritizált, akinek széle-hossza egy volt.
aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet irigyek. Rám is mindig mondták a dagadtak, hogy csak a kutya játszik a csonttal, a pasik azt szeretik ha van mit fogni stb.

A saját önértékelési problémáikat próbálják leplezni.

Szólj vissza.

"ha tapadós ruha van rajtam minek vettem fel úgy sincs mit bele tenni" pl erre; lefogadom te meg úgy néznél ki benne, mint egy kötözött sonka/ te tudnál mit tenni vele az tuti, van rajtad vagy 3 réteg úszógumi

Egyszer szólj vissza te is valami igazán sértőt és leállnak. Teljesen összetöröd az amúgy is gyenge lelki világukat, nem mernek megint kötekedni majd. Félni fognak hogy visszakapják, és nem fog nekik jól esni. Garantáltan működik!

aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az emberek (teljesen mindegy hogy férfiak vagy nők) mindenkit megszólnak. Valakit hangosan, valakit csak a háta mögött, de mindenkire dobálják a sz.rt.


Ha szép vagy akkor azért, ha ronda akkor azért, ha elhízott vagy akkor gusztustalan vagy, ha vékony akkor kis ropi, ha sminkeled magad akkor biztos kompenzálod hogy ronda vagy, ha nem sminkelsz akkor nagyképű p.csa vagy, aki azt gondolja hogy szép. Ha kigyúrt vagy akkor azt hiszed jól nézel ki, de amúgy meg nem, ha nem vagy kigyúrt akkor igénytelen apatested van aki nem képes mozogni, ha tehetős családból származol akkor életképtelen vagy aki alá mindent alátettek, ha csóró családból származol akkor meg erőlködsz, de szánalmas vagy és nem érsz semmit.


Nincs jelentése. Mindegy hogy mit csinálsz, hogy nézel ki, mekkora vagy, honnan jössz és hova mész, mindig lesznek emberek, akinek a szemében egy sz.r vagy/maradsz. Nem kell vele foglalkozni.

aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
90%
Hogy mások életével foglalkoznak a sajátjuk helyett. Az ilyenek általában találnak valamit ha kövér vagy, ha sovány, ha átlagos. Engem is mindig csesztettek a vékonyságom miatt, random emberek is az utcán. Ugyanezek az emberek ujjal mutogattak kövér, elvált, terhes vagy épp nem nekik tetszően felöltözött idegenekre is. Érdekes módon csak magukkal nem foglalkoztak.
aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez Magyarorszag. Az emberek tapintatlanok, durvak, es nem tudnak kulturaltan viselkedni. En ezert hagytam el az orszagot, es most jol erzem magam.
aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Minden ilyen embert ignorálni kell és csá. Vadidegen az utcán úgysem tesz hangos megjegyzést.


De valóban vissza kellene szólni, hogy maradjon önbecsülésed is. Attól függően, milyen a kapcsolat és milyen a stílusod.


-hááát, a pasik inkább örülnek, hogy kapnak levegőt alattam

-valóban vékony vagyok, de veled se cserélnék

-én legalább tudok 1 órán át lovagolni (dugásnál)

-én legalább olyan ruhát veszek, ami tetszik, nem amibe beleférek, stb.

aug. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszerint azok az emberek kötnek bele másokba, akik a saját életükkel nem elégedettek. Az ilyen embereknek saját magukkal van a legtöbb bajuk. A boldog emberek nem vágynak arra, hogy másokat bántsanak.

Ez a viselkedés nem arról szól, akinek beszólogatnak, hanem ez csak a saját kisebbségi érzésük elnyomásáról szól. Jól írta a többi válaszadó: addig sem kell a saját életükkel törődniük, amíg másokat cseszegetnek. Rossz lehet nekik. Tudom, hogy könnyű mondani, de tényleg nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni. Írom ezt úgy, hogy engem heti rendszerességgel szoktak zaklatni az utcán vad idegenek az öltözködésem miatt. Hát, legyen ez az ő bajuk.

aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!