Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jelzitek lányok, ha...

Hogyan jelzitek lányok, ha egy ismeretlen pasi tetszik nektek? lent.

Figyelt kérdés

Szóval nem ismeritek a pasit, pl egy munkahelyen dolgoztok, vagy egy suliba jártok, de külsőre megtetszik nektek.

Ilyenkor hogy jeleztek, vagy hogyan hívjátok fel magatokra az idegen pasi figyelmét?

Vannak tipikus női praktikai fogásotok?



aug. 13. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Én a jól bevált módszerek híve vagyok.

Legyezővel küldök titkos jeleket, leejtem a kesztyűmet/zsepimet, hogy az úr felvegye, a bálon kimaxolon a táncrendemet a kiszemeltel, zongorakísérettel énekelwk neki és virágot küldök, hiszen azoknak is van jelentese....(Irónia)


Na mégis mit gondolsz? 🙄 Ha el kell magyarázzuk, hogyan flörtölnek a nők, az már baj.

aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

#1

Ha nem tudod elmagyarázni ott már gondok vannak

aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Odamegyek hozzá, és megszólítom.
aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

hagyjuk rá az 1-es válaszolóra.

vagy útálja a pasikat, vagy vérzik...

de minden választ szívesen fogadok.

aug. 13. 12:54
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Se nem utálom őket, se nem vérzek 😅

De hülyét tudok kapni az ilyen szociálisan analfabéta emberektől, akiknek el kell magyarázni az egyértelműt, amit aztán úgyis félreértenek.

Náluk két véglet van: vagy nem látják meg, vagy belelátnak olyat, ami ott sincs 🙄

aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
5 nagyon cringe vagy
aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
6, te is.
aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

vagy útálja a pasikat, vagy vérzik...


nagyon cringe vagy


Nem az 1es vagyok, de az inkább cringe, hogy ha nem tetszik amit ír, akkor egyből jön a biztos meg jött neki duma. Szánalmas...


Amúgy az cink, hogy ezt magyarázni kell... ami a kérdés...

aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
50%
Osztom az 5ös válaszát. Kerdező, ami nem megy, azt ne erőltesd, csúnyán leégeted magad a lány előtt, ha félreérted. Inkább kérdezd meg egy járatosabb haverod/kollégád, hogy akkor most szerinte a lány jelzéseket küld vagy se. Mert infót se adtál meg, hogy miket csinál, nem is ismerjük, lehet amit művel az nála egyszerű kedvesség.
aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Csodálkoznék ha ilyen nyomorékkal mint az 1es, foglalkozna valaki
aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!