Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Helyre lehet hozni valahogy...

Helyre lehet hozni valahogy azt,hogy az évek során a higiéniai alapkövetelmények "elmulasztása miatt" megcsömörlöttem a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Nagyon sok elfuserált randim volt fiatal felnőtt koromban,és kialakult egy undor, vagy inkább fóbia a szagok miatt. (lehelet, izzadtságszag, nemi szerv higiéniája, stb). Ha kontaktusba kerülök férfival egy párkapcsolat során, és ha csak egyszer is de megérzek rajta valami rossz szagot, azonnal elmegy minden ingerenciám irányába, és rövidesen szakítok. Ezzel lehet kezdeni valamit?
aug. 13. 08:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha megnyugtat az a tény, hogy mi férfiak se vagyunk feltétlenül oda egy mezei p.náért minden esetben(savanyú, szőrös, borostás, gyulladt, fehérfolyásos, saláta), meg úgy ampakk az egész menstruáció egy okádék, ahogy van, kicsit átértelmeznéd a férfi-női szexuális kapcsolatokat....
aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

9.

Akkor ideje lenne ápolt emberekkel összeállnod.

Gondolom nem tisztította rendesen a bőr alatt.

aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
11: A 'saláta' az genetika, semmi köze a tisztasághoz és ápoltsághoz.
aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
9: Akkor nem jól fürdött. Lehet, hogy csak lemosta, de a környező részeket nem. Akkor az kb. semmit sem ér, főleg, ha szőrös is.
aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

Undorító amblokk az egész, ezért én már nem dejtingelek.

Veszélyes is és szerencsére már szükségét sem érzem!

aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem amblokk, hanem en bloc…


Kérdező, nyilván alap a higiénia, hozzá se nyúltam soha ápolatlan pasihoz, csak igényes, jó pasikkal vagyok mindig. Ennek ellenére pl. a feromonok illata is nagy szerepet játszik a vonzalomban. Pl. akivel összejárok egy éve, annyira felizgat mindig, hogy ha frissen jött volna meg futásból izzadtan, akkor is finom illatúnak érezném. Ezzel szemben randizgattam olyannal, aki hiába volt baromi igényes, tusolt minden nap, használt dezodort/parfümöt, amint egy picit leizzadt, már nem bírtam elviselni a szagát. Ő nem is indított be soha annyira, nem emiatt, hanem alapból nem volt meg annyira a kémia.

aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
11 es, a farkakat gondolom nem tartod ennyire undorítónak, ampakk nem kéne rátérj inkább arra, amire vágysz?
aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Be kéne látnod, hogy még a legtisztább ember is izzad. Te se vagy állandóan rózsaillatú, reggel a te szád is bűzlik a pállott nyáltól, a melegben a te hónod alja/lábad is büdös.
aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy férfinak vagy nőnek minden nap pisiben fülled a nemi szerve, akkor a szex előtti zuhanyzás elég, hogy friss szaga legyen?

Sok pasi nem törli magát vizelés után. Vagy sok nőnek van enyhe inkontinenciája. Akinek érzékeny az orra, azt egy gyors zuhanyzás nem segíti ki.

aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Azert az nem semmi, ha elvarja a pasi, hogy a húgyszagú, mocskos fertő farkát mosdatlanul szopjad! Azert en pár pszichopatával talalkoztam, de a farkuk tiszta volt legalább !
aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!