Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Helyre lehet hozni valahogy...

Helyre lehet hozni valahogy azt,hogy az évek során a higiéniai alapkövetelmények "elmulasztása miatt" megcsömörlöttem a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Nagyon sok elfuserált randim volt fiatal felnőtt koromban,és kialakult egy undor, vagy inkább fóbia a szagok miatt. (lehelet, izzadtságszag, nemi szerv higiéniája, stb). Ha kontaktusba kerülök férfival egy párkapcsolat során, és ha csak egyszer is de megérzek rajta valami rossz szagot, azonnal elmegy minden ingerenciám irányába, és rövidesen szakítok. Ezzel lehet kezdeni valamit?
aug. 13. 08:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk undorító is egy idegen farkat szopkodni, akivel addig 2 szer találkoztál és még nem innál vele egy pohárból, de már nyálcsere stb engem is undorít.

Onnan tudom, hogy en is próbáltam párszor “modern” lenni

Veszelyes es undorító!

Es fölösleges!

Ha szag is van az mar egyenesen horror! Nekem ilyen nem volt, h a pasi túrós lett volna vagy büdös de undorító megis mert idegen !

aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Gázmaszkban menj ismerkedni
aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Én ha szeretek valakit, még az izzadtságát is szexinel találom. Amikor elment barátnőm futni, és hazajött lihegve, izzadtan, imádtam. Fel kell tárni mindenek előtt ennek az okát. Lehetséges, hogy nem az elfuserált randik miatt alakult ez ki benned. Véleményem szerint, ha van valódi szeretet, ez nem számít, ha egyébként ápolt a másik. Megesik néha egy kis szag mindenkivel. Ez csupán az én véleményem, nem gondolom abszokúl igazságnak. Remélem szolgáltam valami hasznossal. Minden jót, kedves kérdező. :)
aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
Próbáltál már csukott szájjal ismerkedni?
aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Még olyantól is megundorodtam, akivel majdnem 2 évig voltam kapcsolatban.
aug. 13. 08:51
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Súlyos ez az oldal. Sérültek és bolondok gyűjtőhelyévé vált.
aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Én már csak az idegenek szagát, illatát nem bírom, a páromét idővel megszoktam. De, ha olyasmit eszik, dolgozik, akkor kerülöm, mert felfordul a gyomrom. Szerencsére megértő az elfuserált szaglásommal.
aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Vagy nagyon rossz férfiakkal hozott össze az élet, vagy ez valami fóbia nálad.

Ha az első, akkor csak ápolt, igényes férfiakkal állj szóba.

Nyilván mindenki izzad, ha meleg van, ha sportol. De lehet ám szex előtt fürdeni, mosakodni. Senki sem babaillatú, mire hazaér a nap végén.

Ha fóbia, akkor beszélgess erről szakemberrel.

aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem, ez szerintem nem csak fóbia. Akivel 2 évig voltam együtt,hiába fürdött előtte, akkor sem volt jó illata lent.
aug. 13. 09:13
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
A farokszag engem is undorít, nem a frissen mosott, hanem az egész napos húgy és izzadságszagban tespedő! Ha szólok hogy mosni kéne van sértődés, harag. Elvárná, hogy szopjam így.
aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!