Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt egyes emberek...

Miért hiszik azt egyes emberek, hogy nekik szabad beszólogatni?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt ebben az országban!


Egyes emberek miért hiszik azt, hogy ők csak úgy beszólogathatnak ok nélkül! Az emberek munkát tesznek bizonyos dolgokba, egyesek még úgy leszólják, hogy csak na.


Ezt annak okán írom, miszerint tegnap bejött egy vendég és azt állította, hogy lassúak vagyunk. Én meg mondtam neki: ha nem tetszik valami nem kell ide jönni!


Elképesztő mennyi buta ember van !



aug. 12. 06:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20


Te csak ennyit írtál, hogy "lassúak vagyunk". Tehát csak ennyit mondott, mást nem? Ha nem mondott mást, akkor bunkó volt, de neked attól nem kell lesüllyedni az ő szintjére, mert akkor te se leszel különb, mint ő.

aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve a példára az elején, szerintem az egy dolog, hogy lassúak voltatok-e tényleg. Ha így van, én, mint vendég, magamban konstatálom, de nem szólok be. Szóval itt lenne a különbség, hogy nem feltétlenül kell hangoztatni a véleményt (max. ha kérdezik, akkor meg lehet mondani).
aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Az a probléma egyes emberekkel, hogy azt hiszik, hogy pénzért úgy beszélhetnek mással, ahogyan az nekik tetszik.


És igen, véleményem szerint lehet normálisan közölni ha valami nem tetszik, nem pedig úgy hogy: Na figyelj már én vagyok a vendég, ezért azt mondok amit akarok!


Itt tart Magyarország!

aug. 12. 10:17
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"azt állította, hogy lassúak vagyunk"

Ez egy normális beszólás. Ha igaz, akkor baj van!

Ha nem igaz, akkor magyarázd meg neki, UDVARIASAN!


"mondtam neki: ha nem tetszik valami nem kell ide jönni!"

Ez egy ősbunkó beszólás. Jobb helyeken azonnali kirúgást jelent. Nem büntetésből, csak egyszerűen NEM ODA VALÓ VAGY!

aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer beültünk egy jó nevű helyre egy gyors vacsira.

Rendelés, mit iszunk, mit eszünk, stb...

Az italok kijottek rendben, aztán csend.

48 perc múlva jeleztem, hogy fizetünk, megyünk.


Még voltak sértődve, hogy de már készül az étel, stb...


Mikor szóvátettem, hogy ennyi idő alatt kétszer meg lehetett volna csinálni, az volt a válasz, hogy de a kiszállítás miatt úszik a konyha.

Semmi gond, viszont nekem nincs ennyi időm várni a vacsorára.


Ha a kiszállítás jobb üzlet, akkor nem kell vendégteret üzemeltetni.

Vagy priorizalni kell.


Tanulsag:

Évekig nem fogunk oda menni.



Lehet így is.

aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Senior Séf ***** válasza:
Mert még senki sem lépett a farkukra, és lökte hanyatt őket.
aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!