Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember aki utálja a...

Van olyan ember aki utálja a zenét? Miért utálod? A spagettit is utálod?

Figyelt kérdés
aug. 11. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
:D
aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyos zenéket utálok. Pl tuctuc vagy mulatós. A spagetti sem a kedvencem, a penne jobb, nagyobb rajta a lyuk, és benne marad a szósz.
aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
2, te miket beszélsz? A spagetti a király és pont! Mondjuk azoknak a fejére tudnék csapni akiknek a mániájuk 20 féle fűszerrel agyonszórni a szószt vagy akik egy leheletnyi sajtot tesznek rá. Neked a spagetti = egy tonna sajt és kevés fűszer.
aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Néhány zenét utálok, pl a magyar nótát, mulatós zenét, a popzenét nem igazán szeretem, de nem utálom, van néhány jó szám és sok zene van, amit szeretek. A spagettivel ugyanaz a helyzet. A tejszínes "carbonara" szószos spagettit utálom, pl a bolognai spagettit meg szeretem, ha jól van elkészítve.
aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Mi köze a zenének a spagettihez?

Hacsak nem az, hogy te szereted mindkettőt és hülye aki nem?


Egyébként nem utálom a zenét. De teljes mértékig hidegen hagy. Nincs semmiféle zenei hallásom. Nem tudom milyen ütemet kellene hallani benne stb stb. Évekig tanultam társastáncot nulla eredménnyel. Megtanultam a lépésszámokat, és zenétől függetlenül lépkedtem jobbra-balra a koreográfia szerint és kész. Éppen ezért szó szerint nulla zenét hallgatok. Autóban a háttérzaj a rádió, de teljesen mindegy, hogy beszélős műsor van, vagy zene szól.


A spagettit szeretem a megfelelő feltéttel

aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5, ezért elentettem, hogy tegyék át a humorba. a kérdező poénna szánta.
aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#6: Lehet nekem rossz a humorérzékem, de akkor ebben mi a vicc?


#5

aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de ha bemész a humor kategóriaba, hany vicces kérdést találsz? Nullát.
aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Én egyszer becsináltam hekkevés után. :"(
aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyan embert, aki utálja a zenét. Nem tudom, hogy miért utálja.
aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!