Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírok otthon lenni?

Miért nem bírok otthon lenni?

Figyelt kérdés
A héten is minden napra volt programom munka után, edzés, vacsi barátokkal, másik barátnővel shoppingolás, holnapra is lesz programom, de mára nincs semmi és azt érzem, nem bírok meglenni. Miért van ez? Miért érzem azt, hogy mindig mennem kell valahova, csinálni valamit? Kicsit idegesítő, hogy nem bírok egy napot sem nyugton lenni.
aug. 8. 17:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Neked tkp. mi bajod? Miért írtad ki ezt a kérdést? Hihi.
aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
#21 talán mert érdekelt, hogy mi ennek a jelenségnek az oka? Vagy szerinted mi másért írhattam ki? Lehet ennek bármi más oka is?
aug. 8. 18:42
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de kaptál válaszokat. De azóta azt sorolod, hogy neked egyébként mennyire jó.
aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy “jó nekem”, kivéve, mikor otthon vagyok és unatkozok. Erre akarnék valami megoldást. Sok ismerősöm van, aki nagyrészt otthon tölti a szabadidejét, és nem tudom, hogy nem zakkannak meg tőle. Örülnék, ha egy kicsit én is tudnék csak úgy itthon ellenni, és nem éreznék kényszert arra, hogy mindig csináljak valamit.
aug. 8. 18:50
 25/31 anonim ***** válasza:
68%
Üres napjaidon gondolj rám. :)
aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 veszettkecske ***** válasza:
74%

Na, 'kkó most itt irogatosz úgy-e? Csak el telik így az idő.

'sztán a laza kapcsi most nem ér rá gondolom :D ki vigyáz a kutymóra mikó szinte sose vagy otthon he? Telenyomja az almot, oszt szag van a "szinten" , Te meg nem bírod, azt mehetnéked lészen tán? :D

aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy bár mozgalmas az életed, belül mégis üresnek érzed. Nem tudsz magaddal lenni, talán rossz társaság vagy saját magad számára, vagy nem szeretsz a saját gondolataidban elmélyülni, mert az rossz emlékeket, eseményeket hoz fel, ezért kell mindig programot teljesítened.

Nem szereted a kötöttséged, de azt is érzed, hogy a csak alkalmi kapcsolat pedig kevés. Te sem tudod, mit akarsz kezdeni magaddal, nem hozol döntéseket.


Beszélj ezekről egy pszichológussal. Az is viszi az időt és a pénzt.

aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

A kutyával is foglalkozva van, minden nap 1,5 óra séta + itthonról dolgozok és csomó helyre viszem őt is magammal, nyaralni is.


#27 létezik olyan, hogy valaki saját magának nem jó társaság? Mármint egy skizofrén biztos nem, de nem tudom elképzelni, hogy lehet valaki rossz viszonyban saját magával😃Csak nem szeretek unatkozni, ennyi. Nem tudom, hogy pszichológus tudna-e ezzel kezdeni valamit, de lehet egy próbát megér. Köszi.

aug. 8. 20:07
 29/31 veszettkecske ***** válasza:
100%

Na Hihi, pedig aki kutyás, és kutyával él, az sosem írja hogy egyedül él: a kutyájával él, hihi. Egy huszonnyolc éves nő sosem ír ilyet a szexuális életéról:"Igaz jobb lenne minden nap hihi." Megy a trollkodás ezerrel, és ész nélkül, hihi. Próbálod nyomatni az upper class marker-eket, közben meg hihi:D. Egy kutyás sosem unatkozik otthon egyedül, főleg ha remote melózik hihi -mert nincs egyedül.


20#: Jobb lenne minden nap? Akkor a tripperes kanördög cibálja minden nap az odvas v4lagad az ordas f4szára, járja be a cafrangos π-csád összes zegét-zugát, de úgy, hogy rábukkanjon a felső bejáratra is.


Üdv: veszettkecske

aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
#29 ezek szerint a zárt osztályon is használnak internetet. Most már ezt is tudom.
aug. 9. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!