Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírok otthon lenni?

Miért nem bírok otthon lenni?

Figyelt kérdés
A héten is minden napra volt programom munka után, edzés, vacsi barátokkal, másik barátnővel shoppingolás, holnapra is lesz programom, de mára nincs semmi és azt érzem, nem bírok meglenni. Miért van ez? Miért érzem azt, hogy mindig mennem kell valahova, csinálni valamit? Kicsit idegesítő, hogy nem bírok egy napot sem nyugton lenni.
aug. 8. 17:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Tudat alatt nem szereted a helyet ahol élsz. Én is így vagyok, mondjuk nekem egyszerű a magyarázat, egy szobát bérlek. Ilyenkor szoktam benyomni egypár podcastot és céltalanul sétálgatni ha tudok akkor a természetben.
aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Mióta érzel ilyet?

Amikor otthon vagy, milyen érzések és gondolatok vannak benned?


Ezek közelebb vihetnek a válaszhoz.

aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%

Igen, az igaz lehet, hogy nem szereted a helyet, ahol élsz, nem érzed a sajátodnak. Nem tudhatom, hol élsz, mármint albérletben vagy saját lakásban, de ha a főbérlő engedi, bizonyos határig lehet szépítgetni a lakást, hogy otthonosabban érezd magad. Ez is egy program.


Én egyébként nem tartom nagy gondnak, hogy nem tudsz "nyugton maradni". Ha ettől érzed jól magad, akkor menj. Vagy hívj fel valakit, hogy meglegyen a "társaság".


Hogy miért van ez? Egyszerűen Te ilyen típus vagy, nincs ezzel baj.

aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
Ez a normális. Nem otthon ülni.
aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szeretek itt lakni, albérlet ugyan, de egyedül élek, otthonosra berendeztem, jó a környék, én a saját családi házunkban is ilyen voltam :D Egyszerűen mindig mehetnékem van, nem köt le a TV meg a telefonnyomkodás. Rengeteg energiám van.
aug. 8. 17:42
 6/31 anonim ***** válasza:
53%

Én nagyon szerettem, ahol éltünk, és mégis mentem állandóan. Még sulis koromban is, 20as éveim elején aztán pláne. Tele voltam energiával, 12 óra meló előtt vagy után még futottam, buli után aludtam pár órát, és mentem dolgozni. Nem volt szabad estém.

28 évesen szültem, akkor nyugodtam le valamennyire.

Ilyenek vagyunk.

aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 veszettkecske ***** válasza:
Mert megszoktad a folyamatos nem otthoni tevékenykedést, ezért otthon nem tudod magad mivel lekötni, valószínűleg nincs is nagyon erre szükséged max a házimunkák terén esetleg. Most a szokásos sablon: foglald le magad, jógázz, nézz filmet, legyél kreatív stb. Rohan az élet, és félsz, hogy lemaradsz róla. Fiatalokra jellemzőbb ez de rám is.
aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Valószínűleg extrovertált a személyiséged, azaz mindig valamit tenned kell, mert sok az energiád. Ez nem gond, ha keretet szabsz magadnak, levezeted az energiát és hasznosítod is.

Sportolj valamit, ami lefáraszt.

Elvileg az a jó élet(?), ha kölcsönösen szellemileg és fizikálisan is lefárasztja az ember önmagát.

aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Sportolok, heti 3 kondi + úszás, bringázás, kutyával is sétálok minden nap. Akkor ezek szerint végülis csak arról van szó, hogy fiatal vagyok sok energiával :D 28 vagyok amúgy.
aug. 8. 18:09
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Keresed a pótcselekvéseket. Ez azt mutatja, amúgy üres az életed. Ha nem lenne az, örülnél, hogy végre nem valami felszínes hülyeséggel kell foglalkozni, hanem azzal, ami érdekel - csak neked ilyen nincs. Találj egyet.
aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!