Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírok otthon lenni?

Miért nem bírok otthon lenni?

Figyelt kérdés
A héten is minden napra volt programom munka után, edzés, vacsi barátokkal, másik barátnővel shoppingolás, holnapra is lesz programom, de mára nincs semmi és azt érzem, nem bírok meglenni. Miért van ez? Miért érzem azt, hogy mindig mennem kell valahova, csinálni valamit? Kicsit idegesítő, hogy nem bírok egy napot sem nyugton lenni.
aug. 8. 17:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%
Folyamatosan programozik, barátai vannak, vacsorázni jár, sportol, dolgozik, és üres az élete :D
aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Olvass.
aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáraszt le a munka. Vállalj másodállást.

Én úgy sajnállak, tényleg. :(

aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#11 ugyanerre gondoltam, ha nekem üres az életem, akkor kié tartalmas? XD
aug. 8. 18:28
 15/31 A kérdező kommentje:
#12 sajnos az se köt le. Gyerekkoromban rengeteget olvastam, meg egyetem alatt is kellett sokat, de már egyszerűen nem tud lekötni a dolog.
aug. 8. 18:28
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Talán azzal a sok pörgéssel próbálod elvonni a figyelmed a lényegi tartalom (érzelmi világ vagy másban megmutatkozó) hiányosságairól.

Talán ez valami hárító mechanizmus és terelő technika.

aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem hozzám szól a kérdés.

Annak az embernek nem üres az élete, aki meg is éli a dolgokat. Nemcsak programokat teljesít, hanem képes elmélyülni az eseményekben. Ezért javasoltam az olvasást.

aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Hát, párkapcsolatom pl. nincs, de nálam ez nagyon bonyolult. Egyrészről vágyok a szeretetre, másrészről viszont nem bírom az ezzel járó kötöttségeket. A párkapcsolat nekem sok, a laza kapcsolat meg kevés, de azért van most olyanom is.
aug. 8. 18:36
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Van kivel szexelned, szuper.
aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#19 hát na, kell az is🤣Igaz jobb lenne minden nap hihi.
aug. 8. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!