Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megbotránkoznátok,ha egy 100...

Megbotránkoznátok,ha egy 100 kg fölötti,széles csípőjű, melles nő, pinup stílusban parádézna az utcán? (piros pöttyös szoknya,hajpánt,piros rúzs magas sarkú cipő, stb). Mit váltana ki belőletek,ha ilyet látnátok? Kinevetnétek?

Figyelt kérdés
aug. 8. 04:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Mert tegnap tapasztaltam ilyet személyesen, és kíváncsi vagyok,hogy más is megjegyzi-e az ilyeneket,vagy hogyan viszonyulnak más emberek. A flegmázást meg tartogasd a rokonaidnak.
aug. 8. 06:03
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Drágaság, a 6-os válaszom első két mondata egy kérdés volt, amiket te direkt figyelmen kívül hagytál. Miért is? Talán luxus válaszolni a feltett kérdésekre? Miért kell belőled harapófogóval kihúzni mindent? Miért nem vagy képes magadtól, folyékonyan kommunikálni, ha már ide kiírtál egy kérdést? Vagy úgy gondolod, hogy csak te kérdezhetsz, más nem?
aug. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ez nem a csörte című műsor,ahol valaki feltesz egy kérdést, és visszakérdeznek,vagy a többiek is feltesznek kérdéseket. Gyakori kérdések a honlap neve..arra meg választ kell adni,nem kérdéssel visszafelelni, drágaság.
aug. 8. 06:11
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, el vagy tévedve. Ha felteszel egy kérdést, és arra választ kapsz, de kapsz hozzá kérdést is, mert miért ne, értelmes ember nemcsak egyoldalúan kommunikál, akkor kötelességed visszaválaszolni. Ha nem teszed, és ezt szóvá teszik, akkor ne lepődj ezen meg.

Én is csak feltettem egy kérdést.

aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Napi troll megvolt..köszike! Te vagy frusztrált, nem én. Jobb, ha mész dolgozni inkább és hasznossá teszed magad.
aug. 8. 06:19
 16/33 anonim ***** válasza:
79%

Lehet ezt jó ízléssel, stílusosan is, meg közönséges stílusban is. Valószínűleg feltűnő jelenség, úgyhogy biztos megnézném.

Általában meg szoktam nézni a feltűnő megjelenésű embereket, de csak az élmény kedvéért.

aug. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 2 ilyen stílusban öltöző ismerősöm van, az egyik vékony, 45-50 éves tanárnő, még suliban is úgy öltözik oktatni. A másik egy 22 éves jogász hallgató, aki viszont tényleg el van hízva, habár nőiesen hízik.


Szerintem mindketten nagyon csinosak, maguknak varrják a pinup ruháikat, és mindketten nagyon kedves aranyos emberek. Olyan pozitív benyomást adtak és keltenek azóta is, hogy ha ilyen embereket látok akkor megmosolyogtatnak, és örülök hogy felvállalják azt amit szeretnek.


Sajnos sokan kinevetik őket a hátuk mögött, szoktam visszahallani ezt azt, de szerintem felesleges.

aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem nevetném ki, mert semmi nevetséges nincs benne.

Ha jól érzi magát, azt vesz fel amit akar.

Van az embereknek elég problémájuk, nem masok súlya es sminkje, hanem hogy hany napig elég a párizsi

aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Utolsó. Sajnos,nem mindenki ilyen kedves,és toleráns mint Te,hanem ahogy írtad is,nevetnek. Szerintem, még jobb ha nem a másik szemébe hanem a háta mögött. Ha én lennék ilyen nők helyébe, ott helyben sírva is fakadnék,ha valaki hangosan mindenki előtt elkezdene velem hepciázni.
aug. 8. 06:47
 20/33 anonim ***** válasza:
71%

Hat az idiota retard mindenen nevet, ha valaki megbotlik, vagy böfög, minden nevetés tárgya, mint a kínaiaknal azok is ertfogyos dolgokon röhögnek!

Az, hogy valaki MIN nevet, egyenesen rámutat az intelligenciaszintjére

aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!