Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megbotránkoznátok,ha egy 100...

Megbotránkoznátok,ha egy 100 kg fölötti,széles csípőjű, melles nő, pinup stílusban parádézna az utcán? (piros pöttyös szoknya,hajpánt,piros rúzs magas sarkú cipő, stb). Mit váltana ki belőletek,ha ilyet látnátok? Kinevetnétek?

Figyelt kérdés
aug. 8. 04:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
van saját dolgom, nem érek rá ilyennel foglalkozni. ha az a nő jol érzi magat, akkor hajrá
aug. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom megy valami buliba, azért öltözött fel így.


(Egyébként pedig a saját egészsége miatt nem ártana lefogynia sürgősen!)

aug. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem buliban volt,hanem a barátjával sétált az utcán így.
aug. 8. 05:01
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

És honnan tudod, hogy nem buliból jöttek?

Egyébként pedig az ő dolga. Ha neki tesztik, ámen.


Azonban én nem feltűnősködnék ekkora elhízott, igénytelen testtel.

aug. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én amúgy azon a véleményen vagyok,hogy mindnenki azt csinál,és azt visel amit szeretne,és amiben jól érzi magát. Amúgy attól függetlenül,az elöl deszka, hátul léc típusú nők is elég otrombán tudnak kinézni ehhez hasonló,vagy nyári hosszú ruhákban. Semmi mell, fenék, vagy valami, a ruha sem mutat rajtuk. A két véglet soha nem jó. És lássuk be, ettől függetlenül kevés a jó alakú nő.
aug. 8. 05:15
 6/33 anonim ***** válasza:
78%

Miért tetted fel ezt a kérdést? Te alkatilag hova tartozol?


Ahogy fogalmaztál "az elöl deszka, hátul léc típusú nők", ha nem anorexia miatt ilyenek, sokkal egészségesebbek, mint az elhízott nők, csak szólok. Van, aki genetika miatt ilyen. Az elhízásra csak hajlam van genetikailag. A magyar társadalom évről-évre egyre elhízottabb és nem a hormonális és egyéb betegségek miatt, hanem az egészségtelen mozgásszegény életmód miatt, plusz az, hogy mértéktelenül esznek össze -vissza mindent.

aug. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy egészségesebb de cseszett ronda amikor felvesz olyan felsőket amikben semmi melle nincs, vagy a ropi lábait mutogatja. Ugyan úgy fordított esetben mint az elefánt alkatú nők is.
aug. 8. 05:48
 8/33 anonim ***** válasza:
22%
Nos, várom a kérdéseimre a választ.
aug. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nincsen rajtam felesleg,de nem is vagyok lapos szerencsére,mint a deszka.
aug. 8. 05:57
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén, valami baj van a szavak értelmezésével nálad?

Vagy csak direkt nem válaszolsz arra, hogy miért tetted fel ezt a kérdést?

aug. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!