Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményed szerint mi jellemző...

Véleményed szerint mi jellemző egy tipikus gyakoris felhasználóra?

Figyelt kérdés

Pl. nem kel fel ha nettó 500 ezer alatt keresne nettóban havonta.


Mik azok a tulajdonságok, amiket itt mindig előadnak?



aug. 4. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Balosok többségben.
aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Nagy a farkam

Jóképű vagyok

Sok pénzem van

aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mindig a kérdező a hibás. Illetve, akárhogy dönt, pont az ellenkezője a jó. (a válaszadók szemszögéből) Pl Ha rossz kapcsolatban marad, akkor az a baj, ha kilépne, akkor meg miért nem javítja meg. Ha terhes, akkor mire szül, ha elveteti, akkor meg gyilkos. Itt nem tudnak jól cselekedni a válaszadók szemében.
aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Nincs olyan, hogy tipikus gyakoris felhasználó. Szerintem. Én ha véleményt kérnek és van megírom, ha valamiben tudok segíteni segítek és ennyi. Na jó, pár dologra "ugrok".
aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2, #3: Juj tényleg. :D
aug. 4. 12:34
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Nincs ilyen.


Tipikus tulajdonságok azok, amiket Te szeretnél belelátni az itteniekbe. Én ennek semmi értelmét nem látom.

aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Soha sem jó nekik semmi. Mindenért megy a beszólogatás. Többségében élettől megundorodott emberek, akik itt adják le a feszkót.
aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na, mondom, már a szavazásból látszik!

6 voltam.

aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Minimum 400 ezer a fizetése.

Soha nem akar gyereket, mert ő normálisan, tartalmasan akar élni, és nem érdekli, mások mit szólnak ehhez. Mindezt sértett stílusban, 25 soron át taglalja.

Nincs rajta semmilyen közösségi oldalon, vagy ha igen, nem tesz fel képet, nem posztol, nem gyűjt ismerősöket. Ezt minden közösségi oldallal kapcsolatos kérdéshez odaírja.

aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8, #10: Köszi :)
aug. 4. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!