Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miféle alpári suttyó f~sznak...

Miféle alpári suttyó f~sznak kell lenni ahhoz, hogy valaki fülhallgató nélkül hallgasson valamit buszon/vonaton, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne?

Figyelt kérdés

aug. 2. 16:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Vannak nok,akik szinten megteszik,mert megtehetik. Ram nem szoktak haragudni erte.
aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Egy pillanatig se hidd azt, hogy nem "szoktak" haragudni érte, maximum csak eltűrik amit művelsz, de a pokolra kívánnak, és legszívesebben kitekernék a nyakadat ha következmények nélkül megtehetnék


Az, hogy valaki rád kell hogy szóljon, már önmagában elkeserítő

aug. 2. 18:02
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk a munkahelyen van egy nő, aki az ebédlőben ebéd közben szokta kihangosìtva hallgatni podcast-et, kabarèt, stand upot. Ha a másik beszélget, képes rászólni, hogy hagyja abba.
aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%

Butaság, nemtörődömség, meggondolatlanság, énközpontúság, nagyképűség, feltűnésiviszketegség, megszokás / így, ebben nevelkedett, vagy valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt áll. Vagy ezek különféle kombinációi.

Engem is nagyon tud ez idegesíteni, ahogy a kihangosított telefonon való üvöltözés is.

aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem CIKI hogy nincs pénze fülhallgatóra! Ezt nem értem , ti hogy veszitek felvágásnak, mikor ciki az egesz
aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

#15, ez egy érdekes nézőpont. Szerintem amúgy nem erről van szó, csomóan még vesznek is egy 30k-s jbl-t, hogy azzal feltűnősködjenek.


Amúgy amit én még ennyire sem értek, az ez a kihangosítva telefonálós divat, amikor úgy tartják emberek a telefont, mintha egy pirítósba akarnának beleharapni. Ezt magyarázza meg nekem valaki.

aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Szégyen, hogy ki kell hangosítsa a buszon es nincs pénze fülhallgatóra! Ismétlem: ciki!

Semmikeppen sem felvágás! Nem tudom ti miert latjatok annak

Aztan zenét hallgatni a buszon hangosan, hú de gáz! Csoróság a köbön!

aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!