Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1-10 skálán mennyire hoz ki a...

1-10 skálán mennyire hoz ki a sodrotokból, ha valaki fülhallgató nélkül hallgat zenét vagy telefonál nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

jún. 8. 10:26
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem zavar.
jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Engem nyilvános helyen nem zavar, csak ha a szomszéd bömbölteti pl a zenét/tv-t, vagy akikkel együtt lakom. Szóval csak akkor ha a privát terembe történik vagy abba belezavar. Nyilván a telefonálás az nem. De amikor a párom órákat videochatel a barátaival én meg otthonkába full lelakottan ott tipegek egy db kiflivel a kezemben a háttérben az mondjuk már kicsit igen. :D Nyilvános helyeken engem nem érdekel, hogy ki hogy járatja le magát ameddig nem köt belém. Buszon zenét hallgatok, ha meg barátokkal vagyok valahol akkor azokkal foglalkozom, beszélgetünk. Ha csendes helyre vágyom, akkor olyat keresek.
jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Fülhallgatóval természetesen :D
jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ hogy az a nyílvànos hely az mondjuk a metró, korhàz vàróterme vagy egy tér. Illetve a hangerőtől.


Ha a metrón utazva szól melletted a JBL az zavar. 5 ezer forintért màr vàlogathatsz bt fülhallgatók között.

Viszont ha mondjuk a margit szigeten a parkban hallgatja egy kis tàrsasàg úgy hogy ők halljàk de ne bömböljön, szerintem az természetes.

jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Közterületen kimondottan zavar. Azokat pl akik járművön hallgatnak hangosan zenét úgy hajítanám le mindet, hogy arccal tompítják a betont! Az utcán hangosan hangszórót bömböltetők fején is kettétörném a készüléket. Én még abban a korban nőttem fel amikor ezek a dolgok óriási tiszteletlenségnek számítottak. Engem kimondottan zavarnak és idegesítenek az ilyen emberek.

A másik meg a kihangosítva telefonálók. Ki a tököm kíváncsi rá, hogy mi lesz a vacsi, meg, hogy a szomszéd kutyája épp ma reggel ellett meg... Megy a pofon az ilyeneknek is! Sajnos csak fejben, pedig de szívesen ütném ezeket...

jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Engem csak a gyerekvisítás zavar,szóvá is szoktam tenni. A többi más hanghatás hidegen hagy.
jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szolovjov ***** válasza:
73%
A telefonálás nem zavar. De amikor a cigányok JBL-en bömböltetik a ,,zenét" sétálás közben, azért megérdemelnének egy Martens bakancsot a szájukba.
jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon. Nem tudom, hogy ez ilyen menőzés akar-e lenni, vagy mi, de szánalmas.


Az autósok is, akik üvöltetik a zenét. Az csak külön érdekes nekem, hogy mindig hiphop v techno v mulatós megy, soha nem mondjuk Van Halen, szóval megvan, kik az alja emberek.

jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neveletlen magatartás úgy hallgatni bármit is nyilvános helyen, hogy az másokat zavarhasson!
jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az is le van pontozva akit zavar meg az is akit nem. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák.
jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!