Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1-10 skálán mennyire hoz ki a...

1-10 skálán mennyire hoz ki a sodrotokból, ha valaki fülhallgató nélkül hallgat zenét vagy telefonál nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

jún. 8. 10:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10: Én csakis felfelé pontoztam, függetlenül attól hogy zavar-e valakit vagy sem


Engem -személy szerint- mindennél jobban kihoz a sodromból, főleg tömegközlekedési eszközökön, ha valaki ott akarja hallgatni a szarját.


Ha telefonál, az kicsivel kevésbé zavar (lehet nem elég hangos a fülnél való hangszóró, stb., nekem is néha telemegy kosszal és ha nem takarítom akkor alig hallatszik) de akkor se tartom természetes dolognak


Másrészt ki is van írva a buszokra/vonatokra hogy ezt nem szabadna, és a sofőrt tartom felelősnek azért amiért nem szállítja le az ilyen taplókat

jún. 9. 10:12
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem is nagyon zavar, hosszú nap után pedig, mikor buszozok haza, kifejezetten bosszantó is, amikor valaki ott kihangosított telefonon kiabál a beszélgetőpartnerével. Szerintem illetlen dolog is, de minimum nincsen tekintettel a többi utazóra.

Zene bömböltetés dettó. Utcán, vagy kocsiból kiszűrődve már kevésbé zavar. A kivétel, amikor este, éjjel aludni szeretnék és arra ébredek, hogy egy csapat, vagy csak egy valaki, úgy vonul végig az utcán, hogy közben maximum hangerővel megy valami mulatós, vagy rap-nek nevezett akármi.

jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!