Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal nőnek milyen érzés...

Egy fiatal nőnek milyen érzés ruha nélkül látni egy pasit?

Figyelt kérdés

Olyat, aki nem a rokona. Teszem azt ha csak póló nincs rajta, vagy semmi nincs rajta.


Személyesen közelről vagy képen (gondolom ég és föld a különbség). Korotokat is írjátok le legyszi. Aki nem látott még így férfit az írja nyugodtan hogy mit feltételez reakcióként a saját önismeretére alapozva


aug. 1. 19:26
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ezen tudnak segíteni az önfejlesztések, régi tapadások/traumák feloldasa. Akár szakemberrel is.
aug. 10. 17:48
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem érzem azt hogy nekem a szexuálissal kéne foglalkoznom.
aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nyilván. Az agresszív alkoholista és OCD-s se érzi problémának az ő 'másságát'.
aug. 10. 17:52
 24/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem más fogja eldönteni hogy nekem mi a jó és hogy mi érdekel.
aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nézd, ez is arra utal hogy valami baj van. Ha nem mész szakemberhez, akkor csak eszkalálódik és nem megoldódik.


De ha elmész vele ahova kell, és az derül ki nincs semmi gond és egyéb trauma meg diszfunkció sincs a háttérben, hanem csak aszexuális vagy, akkor nem veszítettél semmit. Tudod mint a rákszűrés. Azzal a különbséggel, hogy általában egész más a két dolog prédikációs aránya.

aug. 10. 17:59
 26/30 anonim ***** válasza:
35%

Mindenkit szakemberhez küldesz vagy csak azokat akik nem úgy élnek ahogy te?


Egyszeruen csak nem érdekel az ami téged.


Itt a GYK-n divatos mindenkit betegnek kikiáltani és győzködni hogy valami baja van.


Nem mindenkit érdekel a szex, ez nem egy újkeletű dolog.

aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
30%
Egy férfinek milyen érzés ruha nélkül látni egy nőt?
aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
GYK-n mindenki beteg és valami baja van.
aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26%
Ha a páromat látom meztelenül, az izgató. Ha egy barátot, az érdektelen. Ha valami random pasit, akkor az undorral tölt el.
aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdekelnek a meztelen emberek, van amelyiktől undorodom is. Persze, tudom nyilván én is beteg vagyok és menjek orvoshoz de rengetegen vannak így. Nem mindenkinek vonzó, nem mindenkit érdekel.
aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!