Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal nőnek milyen érzés...

Egy fiatal nőnek milyen érzés ruha nélkül látni egy pasit?

Figyelt kérdés

Olyat, aki nem a rokona. Teszem azt ha csak póló nincs rajta, vagy semmi nincs rajta.


Személyesen közelről vagy képen (gondolom ég és föld a különbség). Korotokat is írjátok le legyszi. Aki nem látott még így férfit az írja nyugodtan hogy mit feltételez reakcióként a saját önismeretére alapozva


aug. 1. 19:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
44%
Mi nem vagyunk olyan egyszerűek, mint a kamasz fiúk, akik 2 melltől egész nap álló dákóval szaladgálnak. Számomra inkább pont kellemetlen, ha nem strandon látom, hanem az utcán grasszálva. Olyan pronyó szokás :/
aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Mármint póló nélkül, nem meztelenül

(11es voltam)

aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is inkább kellemetlen. Nem nézegetek a páromon kívül meztelen pasikat. Őszintén szólva nem is érdekel.
aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#13 ugye nem vagy egészségügyi szakember?
aug. 2. 09:49
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem vagyok az. És sosem akartam egészségügyben dolgozni. Miért kérdés ez?
aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
62%
Ronda egy állat tud lenni a férfi!
aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszönjük MSE
aug. 3. 04:19
 18/30 anonim ***** válasza:

Ez a személyiségtől és a neveltetéstől is függ.


Ismerek olyat aki naturalista családban nőtt fel. Neki a test az csak test, természetes.


Én nagyon szorongó és gátlasos vagyok. Teljesen meztelenül még senkit nem láttam. Felső nélkül igen, de akkor is előfordulok mert az a saját személyes dolga.

aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
#18 szerintem érdemes lenne kicsit többet lógnod azzal akinek a test az csak test. Máskülönben kiszexualizálódik benned a meztelenség
aug. 10. 17:43
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem ismerem olyan jól, csak egy ismerős.


Engem inkább taszít a szex téma minthogy vonzana, így nem tartom bajnak.

aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!