Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miélt itt élik ki a...

Sokan miélt itt élik ki a frusztrációjukat?

Figyelt kérdés
Csak nézek, milyen megnyilvánulások vannak, mind hozzászólásokban, mind kéretlen privátokban. Az én életem is stresszes, meg tudom érteni a nehézségeket, de akkor is túlzás...
júl. 29. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek mentálisan nagyon betegek
júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tele van az internet ilyen emberekkel, nem is értem min lepődsz meg. Én inkább annak örülök mikor valaki értelmes, lehet vele vitatkozni, beszélgetni. Ilyenkor picit visszajön az emberiségbe vetett hitem, hogy talán mégse kellene még kipusztulnunk a francba. Mikor valaki ész nélkül küld el engem a halál kukijára, na azt érzem természetesnek... Ennyit tud az átlag interneten lógó embör. Minde ami e felett van, már öröm.
júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokan, tisztelet a kivételnek, mert azért még akadnak, nem tudják jól levezetni a frusztrációjukat, nem tudják rendesen kiadni magukból a stresszt, ez pedig egy egyszerű módja annak. Mielőtt félreértés lenne; nem támogatom ezt, és nem is csináltam még ilyent, nem is tervezek.


Itt viszont nincsenek akkora következmények az anonimitás miatt, mivel senkihez sem tudunk nevet, arcot, egyéb, fontos infókat társítani, így nincs olyan, hogy például ismerősök elítélnének egy-egy megnyilvánulás miatt, ami vagy élőben, offline nagy visszahangot keltene, vagy FB-n, ahol azért elég sok dolog látszódik. Itt a legnagyobb büntetés a tiltás, amit azért sokan elég szépen ki is játszanak.


Meg itt nem "fórumos" a felépítés, így még csak egy, konkrét felhasználóhoz sem lehet dolgokat kötni, hacsak nincs kint a nicknév.


Szóval itt relatívan könnyű, és nincsenek nagy következmények, így még inkább felbátorodnak páran.

júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ezzel nem az köszön vissza, hogy ha mondjuk holnaptól nem lennének szabályaink, mármint a neten túl, az emberek - tisztelet a kivételnek - ilyenek, ha nem rosszabbak lennének egymással?
júl. 29. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer feltettem egy kérdést itt és Fbos csoportban is. A fbos csoportban sorban jöttek a segítő válaszok. Itt szinte csak a beszólás és az élettörténetek, kinek a szomszédjának az unokahúgával mi történt, ezért én így ne csináljam és hasonló baromságok.

Mi a különbség?

Az ártatlanság. Pl egy valós fb profil alatt már nem akkora a pofa.

júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan olyan ostoba kérdéseket tesznek fel, hogy nekem az már sok. Vagy olyan ostoba választ írnak, hogy bicskanyitogató.
júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek következmények gyakorlatilag. Ráadásul nem is tudja senki, hogy ki az illető, nem ismerik.
júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "legjobb" hely a frusztráció kiélésének szerintem.

Valahol ki kell élni a negatív érzelmeidet, itt, a neten pedig mégis jobb, mint a való életben a munkatársaidat, barátaidag, családodat, gyerekeidet, szüleidet stb terhelni vele.


Plusz aki nem akarja, az végig se olvassa az ilyenek hülyeségeit. Itt a legkönnyebb elmenekulni mások frusztrációja elől, hiszen elég csak bezárni a lapot.

júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fentieken felül ma már a nevelés is ezt hozza ki az emberből.

Mert ugye csak te számítasz - a többiek legfeljebb abban, hogy hogyan szolgálnak téged. Ha lábtörlőre van szükséged, akkor szolgáljanak úgy.

júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, akik itt ilyenek, azok a való életben sem különbek.
júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!