Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes/el lehet így kezdeni...

Érdemes/el lehet így kezdeni az egyetemet? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Egy korrekt érettségit tettem, fel is vettek egyetemre Nyíregyházán. Igen ám, viszont én pesti vagyok, s a kollégium - már ha kapok / en bloc a lakhatás/ ingázás tankönyvek és egyebek mind nem kis összegbe kerülnek attól függetlenül, hogy államilag támogatottra vettek fel. Folyamatosan keresek munkát, de eddig nem sikerült találnom, a szüleim pedig nem tudnak többé támogatni, nekik is nehézségeik vannak, ( csak 8 osztályuk van, s a belüket is kidolgozzák a semmiért)szóval jó lenne kb azonnal munkát találnom. ( Lány vagyok, enyhén mozgássérült - sántítok - de kb már mindent is elvállalnék, küldöm a cvm, mégsem jön visszajelzés ) Ettől nagyon stresszes vagyok most, ráadásul eleve mentális beteg is vagyok ( borderline, szorongás, szuicid gondolatok ) így nem tudom, mit tehetnék. Az egyetemet ha törik, ha szakad, szeretném elkezdeni, mert olyan szakra vettek fel, ahová mindig is menni akartam. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Teljesen kilátástalanul érzem magam.

júl. 28. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
össze tenném két kezemet ha pesti lennék és most nem kellene azon agyalnom, hogy hol fogok lakni szeptembertől...ugyan ebben a helyzetben vagyok...kész diliház az egész
júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!