Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szorongtok-e a meztelenkedéstől?

Szorongtok-e a meztelenkedéstől?

Figyelt kérdés
Legyen szó otthon vagy ép a strandon félelemmel vetkőztök-e le félve attól hogy most mi lesz mindenki engem fog nézni"legyen neki ennyi öröme ha engem néz"bátran neki állsz textílt ledobni magadról.

#strand #meztelen #meztelenkesás #otthon kertben
júl. 27. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Jól érzem magam meztelenűl
kicsit félek
nem vetkőznék le
egyáltalán nem vetkőztem még strandon
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne meztelenre vetkőzni a strandon? A kérdést sem értem
júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de nem is erre izgulok fel hogy idegen perverzeknek mutogathassam magam, és az előbbi okokból kifolyólag nem is teszem.
júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Önmagában a meztelenkedéstől nem, nincs mit szégyellnem magamon. Viszont egy normál strandon eszembe nem jutna mutogatni magamat, esetleg nudista strandon igen.
júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem meztelenkedem szándékosan mások előtt, de ha véletlenül meglátna valaki, hát ez van.
júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mivel nem meztelenkedem mások előtt. Max a párom előtt.
júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szolovjov ***** válasza:
0%
Már az orvosnál is 120-as a pulzusom mert le kell venni a pólót.
júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve még órák hosszat mászkáltam fürdőruhában, vagy öltöztem át haverok előtt. Most már ritkábban, kerülöm az alkalmakat, mert híztam azóta húsz kilót. Lehet, nem kéne, de mégis feszengek mások előtt.
júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs rajtad sok felesleg, akkor semmi aggódnivalód nincs.Nyáron ha lemegyek a Balcsira kimegyek a partra tele van bálna magyarokkal.Csodálkozok, hogy a japán bálnavadászok még nem lepték el a tavat.:D Most is alsógatyában vagyok itthon, leszarom, hogy a szomszéd lát.XD
júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Nudista strandon siman levetkezem, normal strandon nem !
júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Otthon, párom előtt nem probléma.

Strandra részben ezért sem járok több mint 10 éve már, idegeneknek nem mutogatom magan

júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!