Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemiség tekintetében kik a...

Nemiség tekintetében kik a szemérmesebbek a mai világunkban?

Figyelt kérdés

Vagy a nők és a férfiak között közel egyenlő arányban vannak azok, akik gátlások nélkül tudnak magamutogatóak lenni? Ezen ténykedésükért kb ugyan az az anyagi juttatás is jár mindkét nemnek, ha "iparszerűen" űzik a meztelenkedést?

Azt hallottam, hogy pl egy OnlyFans női modell, igen jól tud keresni ezzel, fényűzően meg is él belőle. Férfiben is vannak ilyenek, akiket sok nő vastagon pénzel azért, hogy szemérmetlenül mutogassák magukat nekik?

Összességében tehát, napjainkban mennyire nemspecifikus megélhetést biztosító tevékenység ez a meztelen magamutogatás?

(Vagy a nők összességében kevésbé jönnek zavarba attól, ha mindenük kilátszik és semmi sem takarja az intim testrészeiket?)



júl. 2. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom .
júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak szerintem sokkal szívesebben mutogatják magukat ingyen is. A nők meg sokkal kevésbé fizetnének ezért.
júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
CSAK ezen az oldalon annyi kéretlen fszmutaogató képet kaptam olyan férfiaktól akik ingyen és bérmentve küldik a képeiket minden létező nőnek, hogy sose fogom tudni komolyan venni az onlyfanses nyivákolást. A nők OF-en legalább azért pakolják ki magukat hogy legyen mit zabálniuk, a fszküldözgetők viszont simán szatírok. Sőt... El kell mennem ma még boltba, szóval ha gondolod összeszámolom hogy a 10 perces séta alatt hány férfin nem lesz póló, vagy hány férfinak lesz a fanszőrzetéig kigombolva az inge - és hány nő járkál így topless az utcán. Aztán majd beszélhethetünk szemérmességről.
júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
ma 18:28 Feminaci !!!
júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
3# Ilyet nem nagyon láttam, hogy utcán férfiakon ne legyen póló. 1-2 alkalommal láttam, de nem gyakori.
júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Seila ***** válasza:

3

"CSAK ezen az oldalon annyi kéretlen fszmutaogató képet kaptam olyan férfiaktól "


Annak a 90%-a tuti hogy kamu volt, úgy hogy nyugodj meg. :P

júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3 Ez nem "nyivákolás" akart lenni, hanem csak egyszerűen érdekelt az, hogy melyik nemet zavarja jobban az, ha teljesen meztelen kell megjelennie egy csomó ember előtt.

Megmondom őszintén, hogy nekem pl nagyon nehezemre esett tök pucéran befeküdnöm a vakbélműtétemre. Zavart a szitu és még most is kellemetlen érzések fognak el, amikor arra a kiszolgáltatott helyzetemre gondolok.

júl. 2. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:
A pasinak fényképezkedni elég b*zisnak tűnik.
júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A férfiak kénytelenek szemérmesebbek lenni, mivel ha egy nő mutogatja magát, azzal pénzt keres, míg ha egy férfi teszi ezt, a testi épségét és a büntetlen előéletét kockáztatja.
júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

A normális emberek azok.

Az lmbtq és egyéb borzalmakat képviselők gátlástalanok, közönségesek, visszataszítóan rémesek.

júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!