Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak oda az emberek...

Miért vannak oda az emberek nagy része a paraszt étteremért Szlovákiában?

Figyelt kérdés
Értem én a kaja finom de minden viccnek van határa nem sokáig tűrném el hogy a pincérnő beszóljon nekem hogy zabálj te nyomorult mert szerinte ez mennyire vicces lehet a végén jól kiosztanám kit sértegessen ha szeret beszólogatni.
júl. 27. 00:02
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%

"ogy a pincérnő beszóljon nekem hogy zabálj te nyomorult "


Ezt így nem hiszem, hogy ebben ´nyilvánulna meg, hogy "paraszt" étterem.

Viszont ha így lenne, akkor nekem is jogom lenne úgy rendelni, hogy "sör luvnya, de hirtelen!"


De mint mondtam, ez szerintem egy hüly vicc csak. 25 éve vicceltünk ilyennek, hogy az akkori cégmnél volt sörkifli "parasztosan", mindig mondtok, hogy az úyg kell kiadni, hogy "ne!".

júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy mindenkinek más az ízlése és a humorban a tűréshatár. Ha te tudod hogy mire számíthatsz és neked nem fér bele akkor ne menj oda ez ilyen egyszerű. Nekem például egyáltalán nem viccesek az ilyen erőltetett humorú, futtatott 'humoristák' ezért nem megyek humor estet meghallgatni, mert nem vagyok egy tiszteletlen tapló f*sz, hogy elmenjek meghallgatni egy számomra nem tetsző produkciót majd utána lefikázzam az előadóművészt ha nem tetszett.
júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha a csajoddal elmész, készülj arra, ha megkérdezed mi az a ketrec ott az étterembe, akkor be zárják a csajod, és még csapkodják egy lapáttal (Alex Csiger videójából szedtem)
júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Videón hallottam azért irtam igy a példát lehet kicsit vicces lenne egy darabig.
júl. 27. 00:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát igen az ijesztő volt inkább mint vicces.
júl. 27. 00:17
 6/19 anonim válasza:
100%

"Videón hallottam azért irtam igy a példát"


èrdekelne a videó. Megvan a link?

júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Youtubot egy Alex Csiger nevezetű videós srác youtube shortsai között megtalálod a videót.
júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
[link] Ezt se zabáltad meg te nyomorult hát igazából tényleg nem mondanám viccesnek max egy darabig lenne az.
júl. 27. 00:24
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Különleges, tematikus, jól felépült. Amúgy nem szlovákiában van, hanem felvidéken, párkányban.
júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bár akinek ez vicces az ő dolga.
júl. 27. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!