Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek a...

Miért ilyenek az emberek a Balkánon?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza 5 hónap után a Balkánról és egy ideig biztosan nem fogok visszamenni, az ott élő emberek viselkedése miatt. Először is a fogmosás, mint fogalom náluk megszűnik létezni. Sose mosnak fogat, sőt még hagymát esznek hagymával, hogy jó büdös legyen a szájuk egész napra. Aztán az evés sem túl kultúrált ott, a kávét és a levest nagyon szürcsölik, plusz a tésztaételeket is úgy eszik, mint egy malac. Emellet zöldség evésénél mindig csámcsognak. Végül - és talán ez mindközül a legzavaróbb - nyilvánosan, mindenki előtt szellentenek (pl. plázák, boltok) illetve pisilnek. Egyszer például láttam, hogy egy ember az autóút mellett vizelt, az autók felé fordulva. Nemhogy bemmenne valami bokorba, még az autók felé fordul, hadd lássa mindenki. Miért viselkednek ilyen képmutatóan, miért nem mosnak fogat, miért nem esznek kultúráltan és miért nem tudnak viselkedni nyilvános helyeken?

júl. 24. 02:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20 Hát elég baj ha náluk ez a normális, mindenesetre remélem, hogy egyszer megjavulnak, de mint már írtam ez valószínűleg elég soká lesz.
júl. 29. 13:43
 22/22 anonim ***** válasza:

Menthetetlen vagy.

"Majd megjavulnak" - tipikus, ami nem olyan mint mi vagy aki, azt meg kell javítani, az ilyenek már elmehetnének a jó büdös francba, sokan emiatt nem mernek önmaguk lenni - most általánosságban írtam a közép-kelet európai mentalitásra.

júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!