Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erről kinek mi a véleménye?...

Erről kinek mi a véleménye? Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Néha mintha egyes emberek butának meg kicsit bunkónak tartanak csak azért mert hogy nem mindig beszélgetek velük vagy ha az egyikkel beszélek a másikkal nem akkor meg azért vagyok olyan de hát basszus nem mindig tudok én beszélgetni, kommunikálni meg amúgyis az egyik az , hogy egyszer beszélek egyszer nem ha valamibe beletudok szólni akkor abba bele szólok akkor valamikor csak elutasítást kapok hogy az nem úgy van vagy , hogy csak úgyis hülyeséget mondok holott az nem lenne az.

Akkor a másik része a dolognak, hogy tudom magamról azt , hogy a kommunikációm még nem a legjobb az emberek felé hiába is próbálkozom vagy olvasok róla anyagokat vagy nézek videót.



júl. 21. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos írásban sem megy jól. Az első mondatból legalább 4-5-öt is lehetne csinálni, de minimum vesszőket kellene használni, hogy tagolható és értelmezhető legyen az a halom szó egymás után. Próbáld meg egy levegővel hangosan kimondani, nem fog sikerülni. Ahol te is megálltál, oda kellene pont vagy vessző (vessző előtt nincs szóköz, csak utána).

Fejlődni úgy tudsz, ha gyakorlod az írást és beszédet is. Ha nincs miről beszélned, lehet nem vagy elég tájékozott a világról, vagy nincsenek személyes élményeid, így nem tudod mi a beszélgetés témája és nem is tudsz mit hozzátenni.

júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ismerd meg a Bibliát, sokat fog segíteni, és azok az emberek is akik tanulmányozták már.

Tegyél egy próbát, ha komolyan gondolod. Privátban elküldöm a honlap címét ha szeretnéd.

júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!