Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erről kinek mi a véleménye?

Erről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyha valaki elkezd meditálni vagy ehhez hasonló dolgokat csinálni ahhoz mindenképpen kell egy szakoktató? Nem lenne elég csak az , hogy youtube -os anyagokat hallgat az ember és úgy csinálja? Vagy mindenképpen kell az , hogy valami közvetlen módon személyesen legyen mellettünk? Mert azért azt is tudom, hogy nem kevés pénz az ilyen ha jól gondolom meg azért az embernek is magának kéne tudnia hogy miért is csinálja azt amit csak gondoltam felteszem itt a kérdésemet, hogy ki milyen véleménnyel van erről a témáról.

jún. 30. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A meditációhoz nem kell külön oktató, felesleges.
jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem okatato kell, hanem egy cel amit el akarsz érni
júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan célom nincs vele de viszont tudom azt , hogy sok mindenre jó és arra is használom leginkább mert utána jártam és olvastam, hogy miért jó csinálni milyen hatásai vannak szóval konkrét célom hogy mire szeretném használni olyan nincs. Én ezzel így vagyok
júl. 1. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Miert mire jo?
júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lazítás, jót tesz a testnek és a léleknek , az agynak is javítja a memóriát és koncentrációt elég sok mindenre meg lelkileg is feltölt de ha beírod Google-ba hogy meditáció hatásai akkor ott is elég sok mindent le ír
júl. 2. 01:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor olyan mint az alvás
júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen mert azért van különbség a kettő között
júl. 2. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!