Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félünk nemet mondani?

Miért félünk nemet mondani?

Figyelt kérdés
júl. 21. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, nem olvastam át, mielőtt elküldtem.
júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

vannak helyzetek mikor nem...


Munkahelyen ritkán mondok nemet

Szomszédnak sem mindig mert nem akarom h felgyújtsa a házat

júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nálad nagyobb ember úgy pofán tud verni, hogy kiterülsz.
júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A Nők Lapja újság most is foglalkozik a témával:).

Mert félünk, hogy akkor nem szeretne senki. Bár így is kérdéses, hogy ki kit is szeret igazából.

júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én pont ezért félek, igen, hogy nem fognak szeretni, mit fognak rólam gondolni, megromlik vagy megszűnik a kapcsolat. És ez így is van. Velem pont ezek történtek, egy kapcsolatom se volt elég erős ahhoz, hogy túlélje a nemet mondást. Lehet mondani, hogy na és, hát túléltem, nem? De, de azt azér t nem állítanám, hogy boldog vagyok ettől a mérlegtől.
aug. 3. 12:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak hát azokért a kapcsolatokért, amik ezen múlnak, nem kár, azok nem voltak barátságok vagy szeretetkapcsolatok, azok téged használtak. És mikor már nem tudtak használni, kidobtak. A te személyed nekik abszolút nem számított.
aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Most ilyen kapcsolataim sincsenek.
aug. 3. 16:05
 18/18 A kérdező kommentje:
Most olyan kapcsolataim vannak, amik nem nagyon izgatnak, bátran nemet mondok, nem igazán zaklatna föl, ha megszűnne. Azok fontosak voltak, ahol a másiknak nem volt fontos.
aug. 3. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!