Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha van egy...

Miért van az, hogy ha van egy híres ember, akit rajongásig szeretek, nem tudom rá azt mondani, hogy rossz?

Figyelt kérdés
Pedig mondjuk vannak rossz tulajdonságai, de én nem tudom rá azt mondani, hogy rossz. Ha színész, arra a filmjére is azt mondom, hogy nagyon jó, amelyik igazából nem tetszett, vagy ha énekes, arra a számára is azt mondom, hogy nagyon jó, ami igazából nekem nem tetszik.

jún. 15. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Ostobaság.
jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi ostobaság?
jún. 15. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Amit csinálsz.


Kérdezted miért van. Nem akartam azt írni, hogy Te vagy ostoba, egész egyszerűen ez a fajta viselkedés, gondolkodás bizonyos hiányosságokat feltétlez az ember mérlegelő képességében.

jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt most így nem teljesen értem. Szóval miért is van?
jún. 15. 18:43
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam, hogy nem fogod érteni.
jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De kérlek akkor írd is le hogy ez miért van, mert nem ez volt a kérdés.
jún. 15. 18:56
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, egy teljesen általános dolog. Abszolút nem "ostobaság". Egyszerűen nem találod a helyed a magánéletben, nincs senki, akire igazán felnézhetsz, vagy szeretheted és viszont szeret, stb.
jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát, még mindig nem értem teljesen, de köszönöm :(
jún. 15. 20:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert idealizálod. Csak a jó tulajdonságait látod, mert rávetíted a saját vágyaidat. Ilyenkor szokták mondani azt is, hogy a szerelem vak. Tudom, a te esetedben most nem szerelemről van szó, de a rajongás nagyon hasonló hozzá.
jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
(Érzelmi) elfogultság. Az érzelmek miatt nem látsz, ilyen téren, mindent túl reálisan, azt látod az illetőben, amit látni akarsz, ami jelen esetben egy olyan hibázásra képtelen egyén, aki a valóságban nem létezik. Vagyis ilyen formában nem.
jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!