Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha van egy...

Miért van az, hogy ha van egy híres ember, akit rajongásig szeretek, nem tudom rá azt mondani, hogy rossz?

Figyelt kérdés
Pedig mondjuk vannak rossz tulajdonságai, de én nem tudom rá azt mondani, hogy rossz. Ha színész, arra a filmjére is azt mondom, hogy nagyon jó, amelyik igazából nem tetszett, vagy ha énekes, arra a számára is azt mondom, hogy nagyon jó, ami igazából nekem nem tetszik.

jún. 15. 18:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettőnek, most már értem!! Köszi !
jún. 15. 22:27
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Hát, hogy ha azt látnám, hogy a kedvenc színészeim kislányokat csókolgatnak a kamerák előtt, ott azért jönne a szemetes zsák.(Sajnos megtörtént eset) Kisebb idiótaságokból nem fogok megutálni senkit viszont.
jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12

Hogy érted, hogy „akkor jönne a szemetes zsák”?

jún. 16. 11:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben ott van a megoldás: "rajongásig szeretem".

Ez a kifejezés magában hordozza az elvakultságot, a realitás hiányát.

Ha ezen nem tudsz továbblépni, akkor az esetleges hibákat, hiányosságokat sosem fogod észrevenni.

(lásd:a magyar nyelv értelmező szótára, vagy a wikiszótár, vagy a szinonimaszótár, stb)

jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jún. 16. 14:57
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Túlhájpolod. De ez mindenkinél így van.
jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
jún. 16. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!