Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek furcsállják, ha...

Az emberek furcsállják, ha valaki felnőttként kevés kapcsolatot tart a családjával?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és akárhányszor szóba kerül, hogy havi egy-két alkalommal beszélek anyámmal nagyon rosszalló pillantásokat kapok. Az az igazság az én családom eléggé diszfunkcionális és elég távol kerültem tőlük mind térben, mind érzelmileg. Apám sajnos már meghalt, egy testvérem van, de vele is nagyon ritkán találkozom. Igazából nincs konfliktus köztünk, de hűvös a viszony, volnának dolgok, amikkel nem értek egyet az életében, vagy megbántottuk egymást, de úgy gondolom nincs értelme megmondanom neki, mert úgysem fogadná konstruktívan, így inkább hagyom. Anyám is alig érdeklődik rólam, egyszerűen nem találjuk az utat egymáshoz. Mások meg örökké erről sztoriznak, hogy így a szülőkkel és így a tesókkal milyen jóban vannak, mennyi közös programot szerveznek, nekem sosincs ilyen, karácsonyra sincs mindig kedvem hazamenni.

júl. 18. 17:25
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem a családok elég nagy része diszfunkcionális, nem meglepő ha sokan felületes kapcsolatban maradnak csak a szüleikkel, miután elköltözhettek. Csak általában ők nem sztoriznak erről, ezért észrevétlenebbek. A másik meg, hogy sztorizni sok mindenről lehet, voltam én is számtalan cikicuki családdal körülvéve ami kifelé ragyogott, belül meg rohadt.
júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen, részben nem. Nagyon sok családban ma a helyzet rosszabb, mint egy háborúban, úgyhogy ma már szinte mindennapos, hogy valaki nem tartja-, vagy nem jó a családjával a kapcsolat.
júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a rokonokkal vagyok így: smalltalk bullshit
júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én azt furcsálom, ha vk felnőttként még a családján csüng :/
júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a véleményem arról is, ha valaki azzal foglalkozik, hogy valaki más mennyit foglalkozik a családjával.
júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!