Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nyers és őszinte...

Ha valaki nyers és őszinte miért kell rá azt mondani hogy bunkó?

Figyelt kérdés
júl. 18. 11:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, a legfinomabb kommunikáció is lehet "ultra raw", a tartalom a lényeg nem a stílus. Finoman is el lehet küldeni valakit a halál f@szára.
júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20. Rá is jött hogy nem ez a járható út, de jól jött az ismertséghez. Még azért most is visszanyúlik egy kicsit mert talán a személyisége élvezi az alázást, de már korántsem annyira. Ő is útkereső volt, magának taposta az utat, konfrontálódott a szakmában, ez is hatalmas RESPECT, de a lényeg hogy beért mint a jó bor! Én személy szerint szobrot állítanék neki!
júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
21-re, hogy értsd: elegánsan is ki lehet csinálni a másikat, ha ez a szándékod!
júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23%
Mert a magyar hiába egy harcos, kipcsák nép, lényegében egy mimózalelkű társaság, aki nem bírja a kritikát. Pedig abból tanulni is lehet.
júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%
Ha eleg jol nezel ki,akkor sose gondolnsk bunkonak..
júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hát én jártam terápiára, nem Csernushoz, de ha nekem nekiállt volna bazmegezni meg anyázni, otthagyom a francba.


Az őszinteségnek érzelemmentesnek kellene lennie. Mert tényeket közölsz. Nem megalázni meg megijeszteni akarod a másikat, csak tényeket közölni.


A magyarok mimózalelkűsége nem ott jön képbe, hogy nem akarják hallani az arcukba üvöltött igazságot, hanem a szépen, normálisan elmondott igazságot nem akarják hallani. "Mama, nekem ez a süti nem ízlik, nem szeretnék többet enni." Keverik a brutalitást az őszinteséggel, mert folyamat nyelünk, és mosolygunk, és azt tanuljuk, hogy mindent ki kell bírni, meg le kell nyelni. A sütit is. És ha valaki felrobban, és kiadja magából a valóságot, azt emiatt az elnyomás miatt dühösen teszi. Ezért keverjük a káromkodást meg a bunkóságot az őszinteséggel.

júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Tudsz írni egy példát, hogy miben voltál őszinte, mit mondtál?
júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"A magyarok mimózalelkűsége nem ott jön képbe, hogy nem akarják hallani az arcukba üvöltött igazságot, hanem a szépen, normálisan elmondott igazságot nem akarják hallani."


Ó, szerintem ennél sokkal viccesebb: az átlag magyar éppen azért nem bírja a kritikát, mert úgy tekint az őszinteségre, mint a kérdező.


Magyarul: az átlag magyar ahhoz van szokva, hogy olyan suttyó - bocsánat: őszinte - módon beszélnek vele, amit a kérdező éppen előad. Ezért amikor odamégy az átlag magyarhoz, hogy "nem ízlik a sütemény, köszönöm, nem kérek", akkor ő feltételezi, hogy valójában azt gondolod, hogy "jézus f.sza, ilyen okádékot csak egy fogyatékos süthet". És megsértődik.

júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28, igen. Mert ahogy behozod az őszinteségbe a bunkóságot, személyes lesz. És nem a sütiről szól, hanem a mamáról. Legalábbis egy képmutató társadalomban így értelmezhető.
júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteséget lehet kedvesen, tisztelettudóan tálalni, közben pedig a másik érzéseibe nem belegázolni. A nyers embert meg nem érdekli, kit és hogyan sért meg a mondandójával. Keményen kimondja, mit gondol.
júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!