Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértesz, hogy mindenkivel...

Egyetértesz, hogy mindenkivel úgy kell viselkedni, ahogy teveled bánik?

Figyelt kérdés
Tehát, ha valaki kedves, jó velem, akkor én is megadom neki a kedvességet és én is pozitívan állok hozzá. Ellenben ha bunkó velem, belémáll, elkezd sértegetni, személyeskedni, ordibálni, akkor én is kemény, határozott fellépést mutatok fel vele szemben és extra bunkó leszek vele. Ha kell, az asztalt is felrúgom és leordítom a hajat is a fejéről, ha méltatlan támadás ér.

júl. 15. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a teveled? Az valami púpos lámpa?
júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elég igazad van szerintem.

Bár én nem szeretek ilyen szinten vissza támadni, csak semlegesen, mert szeretek nyugodt maradni, nem szeretek dominánskodni.


Inkább csak a háttérben kirugatnám, vagy lelépnék arról a helyről, de valahogy észre vetlenul nehezíteném meg az életét.

júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!